Accueil » Zvířata » Tento pes zírá na šachtu, chystá se učinit nepravděpodobný objev!

Tento pes zírá na šachtu, chystá se učinit nepravděpodobný objev!

Tento pes zírá na šachtu, chystají se učinit nepravděpodobný objev!

Dave jako obvykle venčil svého psa, když v dálce uviděl německého ovčáka. Zrovna opravoval dešťovou kanalizaci. Muži toto chování připadalo zvláštní, ale prostě ho ignoroval. Začal však mít podezření, když zvíře viděl druhý den, jak se chová stejně jako den předtím. A nejvíce ho mátlo, že zvíře viděl samotné bez svého majitele. Jeho podezření však ještě zesílilo, když uslyšel zvuky vycházející z kanálu. Tehdy se chopil iniciativy a zavolal úředníky, aby kanalizaci otevřeli. To, co našli, bylo velmi překvapivé!

Pes upoutal Daveovu pozornost!

Dave přerušil procházku se svým psem, když spatřil německého ovčáka. posedlý s dešťovou kanalizací. Ve skutečnosti tak vlasová koule učinila již den předtím. Proto se muž rozhodl ke zvířeti přistoupit, aby zjistil, co ho tak trápí!

Ale jakmile se k psovi přiblížil, Dave uslyšel podivné zvuky. z kanalizace. Myslel si, že je nemožné, aby byl jediný, kdo ty zvuky slyšel. Okamžitě předpokládal to nejhorší a myslel si, že je uvnitř někdo uvězněný.

Přečtěte si více
Pokud se kočky chovají tímto způsobem, je to proto, že jsou šťastné!

Aby to Dave zjistil s jistotou, chtěl přesunut víko kanalizace. Zařízení však pro něj bylo příliš těžké. Proto se rozhodl požádat o pomoc kolemjdoucí. Jejich snaha však byla marná, protože ani po několika pokusech se jim nepodařilo víko zvednout.

Tento pes zírá na šachtu, chystají se učinit nepravděpodobný objev!Zdroj: Capture Instagram

Co se týče psa, ten se ani nepohnul a pokračoval v opravě dešťové kanalizace. Dave naštěstí viděl kontakt úředníků na poklop kanalizace. Neváhal jim tedy zavolat a požádat je o rychlý zásah.

Daveův překvapivý objev v kanálech!

Úředníci, které Dave kontaktoval, uvedli, že nemohou zasáhnout bez souhlasu. od úřadů. Dave však nechtěl do tohoto příběhu zatahovat policii. Nechtěl absolvovat zdlouhavé procedury, než se mu podaří zachránit muže uvězněného v kanále.

Dave se tedy rozhodl. zavolat hasiče, aby mu přijeli na pomoc. Po pomoci psovi tak mohl mít klid. Po příjezdu na místo profesionálové připravili potřebné vybavení pro přesun krytu.

Přečtěte si více
Je špatné chovat psa doma? Odpověď odborníků

Hasiči nakonec zařízení odstranili. A jakmile byl kryt přemístěn, zvuky uvnitř kanalizace se staly jasnějšími. Ve spěchu Dave okamžitě vpadl dovnitř do kanalizace i přes zákaz hasičů. To, co uvnitř našel, ho znepokojilo.

Dave skutečně spatřil oči, které zíraly ve tmě. A to mělo za následek, že mu tuhla krev v žilách. Vrhl se ze stok, aby se zachránil. Jakmile vyšel ven, řekl hasičům, co viděl.

Pes jednal rychle!

Když se hasiči chystali vstoupit do kanalizace, pes udělal úžasné gesto. Vlasová koule je minula.

Pak pes vyšel ven a zůstal velmi klidný. Teprve potom se hasiči vrátili nahoru se štěňaty v náručí.

Přečtěte si více
Proč a jak si psi vybírají svou oblíbenou osobu

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naši stránku Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.