Accueil » Zvířata » Tento rozkošný pes byl opuštěn chovatelem, záchranáři jsou rozrušeni

Tento rozkošný pes byl opuštěn chovatelem, záchranáři jsou rozrušeni

Tento rozkošný pes byl opuštěn chovatelem, záchranáři jsou rozrušeni

Jetta je velmi rozkošný mazlíček, ale v minulosti si prošla několika strašnými zkouškami. Matka několika štěňat, tento pes byl odmítnut svým chovatelem! Její majitel ji zřejmě z různých důvodů již nepotřebuje. Tento nemorální čin výrazně ovlivnil život tohoto roztomilého chlupáče. Celý srdcervoucí příběh tohoto psa si přečtěte v tomto článku!

Pes: Jetta byla opuštěna hrozným způsobem!

Jetta strávila polovinu života se svým bývalým pánem. Nedávno porodila několik štěňat a jako všechny druhy si zaslouží dobrý a plnohodnotný život. To však nebyl její případ! Toto čtyřnohé zvíře mělo komplikovanou situaci protože její chovatel se o ni už nechtěl starat. Její majitel se zřejmě nechtěl zabývat tím, že porodila několik štěňat. A co hůř, už ji ve svém životě opravdu nechtěl.

A tak byla tato fenka ponechána sama sobě. I kdyby více odpovídala očekáváním svého majitele, nezasloužila si, aby se k ní takto choval. Skutečnost opuštění zvířete které nemá nikoho jiného, na koho by se mohlo spolehnout, je to nejhorší rozhodnutí vůbec! I když toto zvíře porodilo několik mláďat, není to omluva pro to, abyste ho nechali samotné. Její majitel se totiž ani neobtěžoval svěřit ji lidem, kterým by mohla důvěřovat. A tak se Jetta musela potulovat po okolí, než narazila na nějaké laskavé lidi.

Přečtěte si více
Proto se psi schovávají, když mají zemřít

Tato kočka adoptovaná z útulku je po týdnu přivedena zpět, důvod je úžasný!Zdroj: Capture Instagram

Záchranáři udělali vše, co mohli, aby mu pomohli!

Záchrana život zvířete v nouzi je chvályhodný čin! Jetta musela udělat všechno pro to, aby přežila, když se toulala po okolí. Naštěstí se jí podařilo najít pomoc. Záchranáři ji skutečně vyzvedli. Tito zkušení záchranáři vycítili její nouzi, když ji poprvé spatřili. Udělali vše, co mohli, aby jí pomohli. Gesta, kterého nebudou litovat, protože Jetta je velmi mazlivá a hodná. Každý, kdo se s tímto psem setkal, k ní okamžitě přilnul.

Jettini zachránci si ji vzali k sobě. útočiště pro opuštěná zvířata. Pro vaši informaci, útulek sídlí ve Wayne, Wooster, Ohio. Tento nedávno opuštěný pes tráví čas prozkoumáváním nového prostředí. V útulku se tento pes cítí bezpečně. Ale to není všechno. Ale to není všechno! Den za dnem zaměstnanci vidí, že Jetta začíná pociťovat radost.

Fena: Zaslouží si dobrý život!

Jetta, bývalý toulavý pes, se v útulku s ostatními zvířaty dobře daří. Dobře se krmí a baví se, jak jen to jde. V současné době pro ni dobrovolníci hledají domov, aby mohla začít znovu. Doufejme, že se jí podaří najít štěstí brzy!

@adoptingdogs Jetta je k dispozici v útulku Wayne County Dog Shelter ve Woosteru v Ohiu. #fyp #foryou #dogvideo #shelterdog #rescuedog #puppymillsurvivor #woosterohio #wooster ♬ Love Of My Life – Metrow Ar

Přečtěte si více
Psa našli opuštěného v zapečetěném pytli, veterinář odhalil temnou pravdu

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naši stránku Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.