Accueil » ZPRÁVY » Test osobnosti: čeho se v životě nejvíc bojíš?

Test osobnosti: čeho se v životě nejvíc bojíš?

Obsah

V tomto testu osobnosti s vámi mluvíme o strachu. To je nevědomý strach, to znamená, že se nebudeme soustředit na hmatatelný prvek, jako je například fobie z pavouků. Zaměříme se především na strachy, které jsme již alespoň jednou v životě cítili. Chcete-li zjistit, čeho se v životě nejvíce bojíte, podívejte se na obrázek níže a vyberte položku, která k vám nejvíce mluví.

Nůž

Pokud nůž okamžitě upoutal vaši pozornost, bojíš se zrady. Bojíte se, že vás někdo, na kom vám záleží, zradí, nebo že zklamete někoho, na kom vám záleží. Máte hrůzu z toho, že vám někdo strčí nůž do zad, v práci i v osobním životě. Nejlepším lékem, jak tento strach zmírnit, je jednoduše opatruj se.

Zdá se, že si potřebujete odpočinout, dát si trochu času. Doporučujeme vám dělat činnost, která uklidní vaši mysl, která vás vzrušuje. Pokud vás baví psaní, proč nedat své pocity na papír? Pokud rádi fotografujete, vezměte si fotoaparát na jeden den. Bez ohledu na aktivitu. Dokud vás to emocionálně uvolní, je to jediné, na čem záleží. Buďte v souladu sami se sebou a zjistíte, že pokud se vás někdo pokusí zradit, nebude tě to bolet tolik jako předtím.

Motýl

Motýl se odráží strach z času. Což znamená máte hrůzu z plynutí času, jak stárnete vy i vaši blízcí. Když se nad tím zamyslíte, uvědomíte si, že lidské bytosti jsou omezené: jejich krása je pomíjivá, jejich zdraví se časem zhoršuje… To vše se ve vaší hlavě promítá dokola, což znamená, že občas už nemáte motivaci k čemukoli.

Je důležité se z tohoto stavu mysli dostat, jinak riskujete, že upadnete hluboko do deprese. Nebudeme předstírat, že lidské bytosti jsou nesmrtelné, ale naopak si uvědomíme čas, který je nám omezen. by nás měl nutit vychutnávat si každý okamžik. Naučte se soustředit pouze na přítomný okamžik, abyste ze sebe vydali to nejlepší, když se probudíte. Pro začátek se zhluboka nadechněte. Nespěchejte, vnímejte, jak vzduch vstupuje do vašich nosních dírek a vstupuje do vašich plic. Opakujte tyto hluboké nádechy několikrát, kdykoli se cítíte přemoženi emocemi.

Jablko

Váš hlavní strach je upadnout do monotónnosti ! Děsíš se dělat to samé každý den a žít světskou existenci. Toužíte zažít více nových věcí, rozvíjet se jinak. Toužíte po přírodě, hledáte vzrušení. Přestože je nutné uniknout monotónnosti, buďte opatrní. Nevystavujte se nebezpečí, i když nechcete nudný život.

Je vhodné věnovat se aktivitám, které vám umožní například intelektuálně stimulovat. Pokud jste sportovní nadšenci, zažijte fyzickou aktivitu, která je obohacující, ale bez ohrožení života. Řešením je tedy udělat něco nového rozvíjet své dovednosti. Stejně tak by bylo zajímavé založit si deník, do kterého si zaznamenáte svá dobrodružství. To vám pomůže zapamatovat si, že jste zažili spoustu nezapomenutelných okamžiků.

Housenka

Ti, kteří viděli housenku, se bojí víc než čehokoli jiného ztratit kontrolu. Jste velmi pečliví při plnění svých úkolů, protože přesně nesnášíte jednání s neočekávaným. A když se objeví, máte tendenci ztratit nervy a izolovat se. Na každého se také dá zlobit. Udělat chybu vás děsí, protože nechcete mít špatnou pověst. S vědomím, že chybovat je lidské, jak se říká, nevyhnutelně nějaké uděláte.

Ale na chybách je to krásnéučíme se z nich velké ponaučení. To nám dává příležitost už je nikdy neudělat. Snáze se to řekne, než udělá, rozumíme tomu dokonale. Nicméně, je nutné, abyste se naučili věci bagatelizovat. Dokud nejde o váš život nebo o život někoho jiného, ​​máte dovoleno dělat chyby. Špatnou pověst si nezískáte jen kvůli malé chybě. Na druhou stranu, pokud se budete tvářit hrdě a budete prohlašovat, že nikdy neděláte chyby, může vás to mrzet!

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.