Accueil » ZPRÁVY » Test osobnosti: Co prozradí vaše první vnímání o zvládání emocí?

Test osobnosti: Co prozradí vaše první vnímání o zvládání emocí?

Obsah

Na dnešním obrázku jste identifikovali tvář, nebo pouze skořápky ? První forma, která vás zasáhne, určí, jak na ni zareagujete nebezpečí života. Nikdo není imunní vůči problémům, momentům selhání, ale každý jednotlivec funguje jinak, když tyto momenty nastanou. Jste jedním z těch, kteří to zlehčují? Nebo ti, kteří se přes to nemohou přenést, ať to trvá sebevíc dlouho?

Tvář

Obličej představuje osobnostní rys charismatický. Zařazujeme vás proto do kategorie lidí, kteří to zvládají uvést do perspektivy věci. Když se situace vymkne kontrole, nebudete nad ní bědovat. Rychle vstoupíte přijetí, který vám říká, že jste udělali maximum a že nečekané události jsou součástí života. Důležité je podotknout, že se máte skvěle sebepodceňování. Je pro vás velmi snadné se smát sami sobě, bagatelizovat věci a to je vlastnost, kterou vaše okolí oceňuje.

Vy se proto odlišujete svým smysl pro humor čelí nejnepravděpodobnějším situacím. Upozorňujeme, že to neznamená, že nic neberete vážně. Ale když potřebujete lidi rozveselit, víte, na koho se můžete spolehnout: na vás! Díky svému charismatu jste toho také schopni přesvědčit lidé. Pokud nejsou motivováni k práci, pokud je demotivují životní vzestupy a pády, máte slova, která potřebují. Vaši blízcí vás tak trochu považují za jejich trenér. Netvrdíte, že víte všechno o lidské existenci, ale přesto zůstáváte zdrojem inspirace.

Lidé, na kterých vám záleží, vás obdivují mentální síla. Tuto schopnost máte také ovládat své emoce, dokonce i nejintenzivnější. Pokud se stane smutná událost, vezměte si ji zpětný pohled nutné to strávit. Velmi zřídka to přeháníte, pokud jde o vaše emoce a pocity. Není tedy překvapením, že jste jedním z nich podporuje morálku svých blízkých. Mohou se na vás a váš pověstný klid za všech okolností spolehnout. Zejména proto, že navzdory svému sebepodceňování stále máte velkou schopnost řešit problémy. Díky tomu zvládáte životní vzestupy a pády docela dobře. Málokdy vám chybí zdroje, když čelíte problémům, osobním i profesním.

Shell

Pro ty, jejichž pozornost je zaměřena na dvě vaječné skořápky, by se zdálo, že jste někdo velmi klidný obvykle. Na druhou stranu, když musíte čelit neočekávanému, ztratíš prostředky. Než se dáš dohromady, potřebuješ pořádný rozchod! Někteří lidé vám říkají „královna dramatu“, protože se vaše reakce stávají nadměrný když se musíte vypořádat s obtížemi. Ti samí lidé jsou však v úžasu vaši schopnost rychle se znovu srovnat. Poté, co necháte své emoce, aby vás ovládly, jste schopni přijmout správné chování, abyste se s problémem vypořádali. Abyste s vámi dobře vycházeli, musíte se s vámi umět vypořádat emocionální horská dráha.

Pokud nenastanou žádné nepředvídatelné okolnosti, zachovejte klid. Jakmile se ale situace začne vymykat kontrole, je pro vás poměrně těžké ji zvládnout a především abych tě řídil. Důrazně se doporučuje udělat krok zpět. I když na svobodném vyjádření emocí není nic špatného, ​​vězte, že někdy mohou vaše slova velmi ublížit svému okolí. Takže když máte pocit, že nemáte kontrolu nad svými pocity, izolovat se na pár minut. Během této chvíle samoty dýchejte pomalu a zhluboka a nabijte svou mysl. Poté si všimnete, že uvidíte mnohem jasněji. To vám umožní v klidu diskutovat a prezentovat praktická řešení.

Umět to je skvělá věc svobodně vyjadřovat co cítíme, naše názory. Ale pokud chceme být působiví, je to nutné vyber si slova. Uvidíte, že lidi mnohem více přesvědčí váš příběh. Budou si rozumět přímo hluboký význam, místo toho, abychom rozebírali emoce, které s tím souvisí! Zkrátka zkuste říct to podstatné, abyste vycházeli pouze z faktů. Pokud chcete někoho pokárat za jeho činy, nic nepřekoná fakta, která ho přesvědčí. Komunikujte lépe, naučte se řídit sami sebeto jsou dva klíče, které vám mohou zaručit dlouhodobý úspěch.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.