Accueil » ZPRÁVY » Test osobnosti: co vám tento obrázek připomíná? Vaše odpověď vám pomůže lépe poznat sebe sama

Test osobnosti: co vám tento obrázek připomíná? Vaše odpověď vám pomůže lépe poznat sebe sama

Obsah

Zajímá vás poznat spodní stránku své osobnosti? Pokud ano, není nic lepšího než vizuální test. Ten, který byl dnes představen, je Rorschachův test. Pomůže vám zjistit, co se ve vašem podvědomí skutečně skrývá. Pro připomenutí, Rorschachův test se skládá ze série obrázků nebo úkolů různých tvarů. Po dobu asi pěti sekund musíte pozorovat vizuální stránku a říci první věc, kterou vidíte. Jste připraveni odhalit skryté aspekty své osobnosti? Přejděte k výkladům!

Žena s křídly

Viděli jste v Rorschachově testu ženu s křídly? To znamená, že jste velmi kreativní člověk. Máte schopnost používat při plnění úkolů svou představivost. Neděláte věci tak, jak je dělají všichni ostatní. Umíte přidat svůj osobitý nádech. Tam, kde není barva, ji přidáte vy. Tam, kde je barev příliš, je vyvážíte.

Na pracovišti se často vyžaduje vaše kreativita. Až na to, že to není vlastnost, kterou často zdůrazňujete. Z jednoduchého důvodu. máte tendenci se podceňovat. Nemáte rádi, když vás někdo vyzdvihuje, je vám to nepříjemné, nemusíte se nutně cítit dobře, když vás lidé chválí. Je pro vás „příliš mnoho“, když vám někdo řekne, že jste výjimeční. Ale vy jste! Musíte se to naučit přijmout, abyste mohli využít svou kreativitu.

Liščí hlava

Všimli jste si ve vizuálním testu liščí hlavy? To znamená, že máte překypující osobnost. Ať jdete kamkoli, jste vždy viditelní. Jste živý člověk, což je cítit, když vás lidé poslouchají. Můžete strávit hodiny mluvením o něčem, co vás vášnivě zajímá.

Vaši blízcí vás považují za poněkud divoké. To znamená, že nejste jedním z těch lidí, které lze zaškatulkovat. Jste stejně pohotoví jako někdy uvolnění. Jak v osobním, tak v profesním životě vás baví dominovat a prosazovat svou autoritu. Snažíte se ji však nezneužívat. Je však vhodné snažit se zachovat umírněnost. Pokud se budete ostatním příliš vnucovat, nebudou mít možnost vyjádřit svůj názor.

Kosti lidské pánve

Pozorovali jste při prohlížení Rorschachova testu kosti z lidské pánve? Zdá se, že jste nasloucháte svým instinktům. Je to ten, který vás každý den vede při rozhodování. Někteří lidé to dokonce považují za nebezpečné. Je známo, že předvídáte událost dříve, než se stane. Tato vlastnost vás někdy děsí pro lidi, kteří vás neznají.

Nejste příliš přátelský člověk a raději se izolujete. Máte jen dva nebo tři přátele, protože Jste spíše osamělý člověk. Často jste k ostatním chladní. Proto laskavost nemusí být nutně vaší hlavní vlastností. Jak víte, lidé žijí ve společnosti, a proto se doporučuje, abyste. naučit se lépe socializovat. To neznamená, že se musíte s každým spřátelit. Ale snažte se být ke svým bližním trochu zdvořilejší a slušnější.

Jednoduchý úkol

Pro vás je tento vizuální test jen dalším úkolem? Pak je to tak, jste racionální člověk. Skutečně věříte, že všechno má logický důvod. Provádění činnosti musí být metodické a pravidelné. Nejste kreativní, protože nemáte chuť odchýlit se od předem stanovených pravidel. Například při tvorbě receptu se raději vyhýbáte odvaze.

Výsledkem je, že do věcí, které děláte, nevkládáte žádný osobní přístup. Od dětství byla vaše představivost potlačena. Proto jste ji zapomněli používat. Stručně řečeno, jste se uzavřeli do základních a triviálních věcí. A pokud se z toho chcete dostat, musíte se začít postupně znovu spojovat se svou kreativitou.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.