Accueil » ZPRÁVY » Test osobnosti: na jakou ránu z minulosti jste ještě nezapomněli? Vyberte si jedno z jablek a zjistěte

Test osobnosti: na jakou ránu z minulosti jste ještě nezapomněli? Vyberte si jedno z jablek a zjistěte

Obsah

Na níže uvedeném testu osobnosti vidíte obrázek se čtyřmi jablky. Je důležité, abyste si vybrali ten, který se vám nejvíce líbí nebo se kterým se můžete ztotožnit. Po výběru se musíte rychle pustit do výkladů a zjistit, co o vás prozrazují. Buďte opatrní, aby byl tento test účinný, je důležité být upřímný, takže obrázky dobře před interpretací a ne naopak!

Apple 1

Bylo první jablko vaše oblíbené? To znamená, že existují lidé, které jste kdysi milovali a kteří vám velmi ublížili. Dodnes přemýšlíte o jejich motivaci, protože jste se snažili, aby vaše vztahy fungovaly. Mezi těmito lidmi jsou i takoví, kteří se od vás ze dne na den vzdálili, aniž byste pochopili důvod. Už nejsou součástí vašeho života a je vám smutno, když na ně často myslíte.

Je důležité pochopit, že ne každý je předurčen k tomu, aby zůstal ve vašem životě, bez ohledu na to, jak moc ho milujete. Různí lidé, které považujeme za své okolí, za své blízké, jsou pasažéry naší existence. S některými projdete dlouhou cestu, s jinými trvá vztah déle, nebo dokonce na celý život. Člověk, který vám bude vždy na každém kroku nablízku, jste právě vy a to je to nejdůležitější.

Apple 2

Ti, kteří si vybrali jablko číslo 2, zdá se, že jste poněkud plný lítosti. Byly doby, kdy jste ubližovali lidem, kteří si to nutně nezasloužili. Tento čin jste učinili vědomě či nevědomě, ale nyní ho hořce litujete. Tento pocit, který vás sžírá zevnitř, vám brání posunout se v životě kupředu, a proto se vám jen zřídka daří realizovat své projekty.

Pokud se z toho chcete dostat, najděte to v sobě, odvahu odpustit si za své minulé chyby. Žádný člověk nemůže tvrdit, že je dokonalý, proto je důležité uznat své chyby a požádat o odpuštění. Nejtěžší je odpustit sám sobě, ale je to možné, takže se snažte být k sobě laskaví.

Apple 3

Pokud bylo jablko 3 vaše oblíbené, jste se rozhodli jít kupředu navzdory zraněním z minulosti. Nejde ani tak o to, že by vás už neovlivňovaly, ale nějak se zahojily. Své rány jste zahojili, jak nejlépe jste mohli, a čas vám hodně pomohl. Nikdy se neohlédnete zpět, ale je vhodné mít na paměti, že bez skutečné změny se vám bude těžko začínat znovu.

I když se snažíte zapomenout na citové rány, které vám byly způsobeny, stále máte určité potíže se zvládáním určitých situací. To znamená, že vaše traumata mají tendenci se někdy vracet. a zablokuje váš vývoj. Proto je nutná introspekce, která vám umožní zlepšit se po emocionální stránce.

Apple 4

Volba obrácená k jablku 4 označuje Často se trápíš nad těmi, kdo ti ublížili. Patříte k lidem, kteří si berou k srdci každou poznámku nebo kritiku. Pro vás může být vše velmi osobní a máte tendenci se bránit. Tendence uzavírat se do sebe a chovat se k ostatním chladně může situaci ještě zhoršit.

Vězte, že ne všichni jsou proti vám, nenechte se svými traumaty přesvědčit o opaku. Je to pravda, existují lidé, kteří nejsou benevolentní ale jsou i lidé, kteří jimi jsou a neváhají to dát najevo. Naučte se odpouštět, odpusťte si, abyste mohli v klidu pokračovat ve své cestě.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.