Accueil » ZPRÁVY » Test osobnosti: vyberte si strom, abyste zjistili, jak moc si věříte

Test osobnosti: vyberte si strom, abyste zjistili, jak moc si věříte

Obsah

Testy osobnosti jsou velmi oblíbené jak u profesionálů, tak u uživatelů internetu. Slouží totiž jako návod k hluboké introspekci. Ve skutečnosti v souvislosti s náborem mnoho společností používá tyto nástroje k hodnocení kvalit kandidátů. Níže uvedený vizuální test vám má pomoci zjistit, zda jste sebevědomý člověk, nebo ne. Stačí si vybrat jeden ze čtyř stromů na obrázku a přečíst si výklad, který se vztahuje k vaší volbě.

Výklad stromu 1

Ti, kteří si vybrali první strom, jsou pravděpodobně vášniví pro dobrodružství. Rádi podnikáte nové aktivity, objevujete nové krajiny a nové lidi. Vystupování z komfortní zóny je pro vás důležité, což svědčí o tom. máte vyvinutou vysokou úroveň sebedůvěry.. Díky svým zkušenostem jste si dokázali, že můžete překonat cokoli.

Dokážete se postavit čelem, kdykoli stojíte před nějakou výzvou. Jste také popisován jako přímý, otevřený a především jako člověk, který je ochoten převzít iniciativu, která ví, co v životě chce. Máte cíle, které se některým lidem zdají nedosažitelné, ale vynakládáte úsilí, abyste jich dosáhli. Pokud jde o to, postavit se druhým, činíte tak důstojně a s elegancí. Tato tendence prosadit se však ve vašem okolí vyvolává závist.

Strom výkladu 2

Všem lidem, kteří se rozhodli pro druhý strom, jste poněkud vzdálené od ostatních. Máte pocit, že jste soběstační a že k rozvoji nepotřebujete druhé. Někteří lidé dokonce zajdou tak daleko, že o vás řeknou, že jste trochu nesympatičtí. Vaše sebevědomí je něco, co jste si vybudovali tím, že jste se stali touto osamělou osobou.. Ve svém životě jste se rozhodli, že nebudete na nikom závislí. Stalo se, že jste někomu důvěřovali a byli jste zrazeni.

To je důvod, proč máte tendenci být podezřívaví vůči lidem. To neznamená, že nenabízíte pomoc, když je to potřeba! Často se však tato akce provádí neochotně. Na druhou stranu to, že jste odtažití, neznamená, že jste necitliví. Naopak, vaše osamělost slouží jako bariéra, která druhým brání vidět, že jste někoho zranitelného a citlivého. Jen velmi malý počet lidí si je vědom vaší skutečné povahy.

Strom výkladu 3

Je to spíše třetí strom, který vás zaujal v tomto testu osobnosti? Vyzařuje z vás velká sebedůvěra spojená s nesrovnatelnou radostí ze života.. Vaši blízcí vás znají jako veselého člověka, který se rád dělí o svou dobrou náladu. Nejste z těch, kteří by zůstávali dlouho smutní. Děláte vše pro to, abyste najít pozitivní stránku každé situace. Ať už čelíte jakýmkoli obtížím, vždy se na ně dívejte z té lepší stránky. Jste také otevřeni konstruktivní kritice, a to jak v práci, tak doma. Pokud jste kritizováni za své chování, snažíte se ustoupit a analyzovat, proč bylo nevhodné.

Buďte si vědomi svých nedostatků, dokážeš uznat své chyby když je to nutné. Pokud se názor někoho jiného liší od vašeho, nepouštíte se do dlouhé debaty, abyste zdůvodnili svůj postoj. Věříte, že každý může mít svůj vlastní pohled na věc, a snažíte se to respektovat. Pokud se však jedná o důležitý projekt, snažíte se najít společnou řeč, abyste se vyhnuli konfliktu nebo dokonce zablokování projektu.

Výkladový strom 4

Strom číslo 4 odráží hlubokou reflexi. Vaše sebedůvěra není vždy stabilní.. Někdy si věříte, jindy ne, protože vás přepadají pochybnosti. Pokaždé, když se máte rozhodnout, kladete si tisíc a jednu otázku. Bojíte se, že se nerozhodnete správně, a to vás emocionálně blokuje. Zvažujete výhody a nevýhody každého rozhodnutí, protože nechcete litovat.

Přesto se někdy stane, že výsledek vašich rozhodnutí nesplní očekávání, což vás nakonec na chvíli poškodí. Nejprve se zhluboka nadechněte a pamatujte si, že nejste dokonalí. Každý člověk dělá chyby, ale nejdůležitější je, abystese z nich poučit. Máte tendenci se bránit nebo poslouchat všechno, co říkají ostatní, což vás nakonec přivádí ke ztrátě rozumu. Naučte se více důvěřovat svým instinktům, ty jsou vaším nejlepším průvodcem.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.