Accueil » ZPRÁVY » Tiger Woods vyhrál soudní spor proti své bývalé přítelkyni

Tiger Woods vyhrál soudní spor proti své bývalé přítelkyni

Tiger Woods vyhrál soudní spor proti své bývalé přítelkyni
(Poskytuje Tennis World USA)

Erica Hermanová, bývalá přítelkyně Tigera Woodse, musí dodržet dohodu o mlčenlivosti, kterou podepsala s kalifornským golfovým šampionem, a vyřešit s ním věci prostřednictvím soukromé arbitráže za zavřenými dveřmi. Tak rozhodl floridský soudce Elizabeth Metzger, který zamítl pokus Eriky Hermanové anulovat dohodu s Woodsem, údajně podepsanou v roce 2017, obviněním z obtěžování.

Obvinění, které soudkyně Metzgerová označila za „vágní a nepřesvědčivé“.

Tiger Woods, výsledky

Eldrick Tont Woods, známější jako Tiger Woods, narozený 30. prosince 1975 v Cypressu v Kalifornii, je americký golfista. Je jedním z nejlepších golfistů všech dob a jedním z nejpopulárnějších sportovců počátku 21. století.

Vítěz 15 turnajů kategorie major a díky svým sportovním úspěchům a přilákání nového publika způsobil revoluci ve světě golfu. Předčasně vyspělý golfista Tiger Woods začal hrát golf v mladém věku a měl vynikající kariéru ve všech juniorských kategoriích.

Jako amatér, který byl pod drobnohledem kvůli svým výjimečným schopnostem, se koncem léta 1996 stal profesionálem. Vítězstvím na turnaji Masters v roce 1997 se stal světovou jedničkou necelou sezónu poté, co se stal profesionálem. Po většinu roku 2000 dominoval, ale různé fyzické problémy s kolenem a zády ho donutily znovu vymyslet svou hru.

Lukrativní smlouvy mimo hřiště udělaly z Tigera Woodse jednu z nejbohatších sportovců roku 2000. I když v roce 2009 vypukl skandál kolem jeho problematického osobního života a manželství, Tiger Woods byl nadále jedním z nejlépe placených hráčů na světě.

V dubnu 2019 se mu ve věku 43 let podařil husarský kousek – jedenáct let po svém posledním vítězství na majoru1,2,3 vyhrál v Augustě pátý turnaj Masters a získal svůj patnáctý major titul v kariéře. Dne 6. května 2019 mu prezident USA Donald Trump udělil nejvyšší civilní vyznamenání Spojených států, Prezidentskou medaili svobody. Dne 9. března 2022 byl uveden do Světové golfové síně slávy4,5,6.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.