Accueil » Zvířata » Tohle je luxusní život Choupette, kočky, která zdědila majetek Karla Lagerfelda.

Tohle je luxusní život Choupette, kočky, která zdědila majetek Karla Lagerfelda.

Tohle je luxusní život Choupette, kočky, která zdědila majetek Karla Lagerfelda.

„Láska na první pohled“ – tak popsal Karl Lagerfeld okamžik, kdy potkal svou kočku jménem Choupette. Legenda designu se staral o zvíře na úrovni, že mnoho „životní společníci“ nemohl mít. Tento zářivě bílý kocour měl k dispozici osobního kuchaře, lékaře, bodyguarda a žil v přepychu.

Podle New York Times, když se tato kočka vydala na výlet, její personál měl u sebe stříbrné talíře, toaletní potřeby, luxusní tašku Goyard a vlastní boty Louis Vuitton.

Od chvíle, kdy Choupette vstoupila do Lagerfeldova života, měla kočka vzestupnou tendenci a stala se jedním z nejbohatších, nejoblíbenějších a nejrozmazlovanějších domácích mazlíčků na světě. Od roku 2011 se účastnila nejrůznějších akcí, modelingových přehlídek a kampaní. Navíc byla jedním z nejlepších životních společníků, jaké mohl návrhář mít.

Po smrti ředitele vytvoření značek Chanel a Fendi, bílý kocour zdědil majetek svého majitele. A nyní žije jako influencer na sociálních sítích. Na Instagramu je kočka k vidění na cestách soukromým tryskáčem, s gurmánským jídlem, drahými lahvemi a předvádí značky oblečení pro domácí mazlíčky.

Choupette Lagerfeld

Choupette Lagerfeld je barmská kočka, která se narodila 15. srpna 2011. Kočka původně nepatřila módnímu návrháři, ale modelce známé jako Baptiste Giabiconi, která byla jednou z Němcových blízkých přítelkyň a múz.

Podle digitálního časopisu Britský deník Evening Standard, Giabiconi odjel na dovolenou a nechal ji v Karlově péči. Od té doby spolu kočka a návrhář stráví zbytek života.

Kočka Choupette, která zdědila majetek Karla LagerfeldaZdroj: Capture Instagram

V rozhovoru pro časopis Numero Karl řekl. „byla to láska na první pohled“. „Tehdy byla ještě dítě. Připadala mi tak roztomilá, že když se Baptiste vrátil domů, řekla jsem: „Je mi líto, ale nechám si ji.

Život v luxusu

Módní návrhář se postaral o to, aby jeho kočka měla k dispozici vše, co potřebuje. Poté ji svěřil do péče pečovatelů, aby nikdy nebyla sama. Když spala, musel na ni dohlížet jeden člověk. „Je jako elegantní dáma, jako dáma, která si hlídá svou osobní služebnou,“ řekl časopisu.

Oblečení, které nosí pravidelně jsou od Chanelu. Kromě toho dostávala každý den čerstvé jídlo podávané v luxusních miskách. A místo toho, aby jedla s talířem na zemi – jako každý jiný domácí mazlíček -, seděla u stejného stolu jako Karl.

Tato kočka okouzlila přátele i cizí lidi. Její osobní péče je tak důležitá, že se Karl rozhodl nechat ji vykastrovat, aby zůstala pannou po zbytek života.

Tohle je luxusní život Choupette, kočky, která je dědičkou majetku Karla Lagerfelda.Zdroj: Capture Instagram

Podle zpráv, její ošetřovatelé museli kromě toho, že jí poskytovali vše potřebné, vést deník o všech jejích činnostech v době, kdy byl její pán pryč.

Mnohá média tvrdila, že zdědila velké jmění. Peníze, které má údajně na svém bankovním účtu, však zdaleka neodpovídají skutečnosti, podle časopisu People. Kočka nyní sdílí svůj život s věrnou hospodyní návrháře Françoise Coçote. Hospodaří s jejími penězi a denně se o ni stará.

Choupette se v současné době „živí“ různými kampaněmi, které vede, a reklamou, kterou vytváří na sociálních sítích. Média z oblasti showbyznysu vysvětlila, že loni uvedla na trh vlastní značku LucyBalu, luxusní značku houpacích sítí pro kočky.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme vám navštívit naši kategorii. Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.