Accueil » Zvířata » Tohle je obrovský kocour, který hledá šťastný domov a někoho, kdo ho bude milovat.

Tohle je obrovský kocour, který hledá šťastný domov a někoho, kdo ho bude milovat.

Seznamte se s BeeJayem, největší kočkou na světě, která hledá někoho, kdo by ji miloval. Podle Morrisova útulku pro zvířata, stránky BeeJayovy adopce, kočka váží… 40 liber! To je dvakrát více než normální kočka. Útulek dodává, že nemá nadváhu, ale jednoduše silnou kostní strukturu.

Tohle je obrovský kocour, který hledá šťastný domov a někoho, kdo ho bude mít rád.

BeeJay je nabízen k adopci v útulku ve Filadelfii. Zaměstnanci doufají, že se mu díky tomu podaří najít nový domov. Je však třeba upozornit, že bude potřebovat více prostoru než ostatní kočky.

„Toto je pan BeeJay kočka. Uhodnete, kolik váží? A co je důležitější, můžete mu dát domov? Adoptujte si tohoto obrovského plyšáka plného lásky. A pomozte mu najít štěstí tím, že ho adoptujete,“ napsal útulek.

Přečtěte si více
Agresivní virus, který si vyžádal život desetiletého psa Stiflera

Toto je <yoastmark class=

BeeJayova robustnost je součástí jejího kouzla. A co víc, osobnost této kočky je stejně výrazná jako její vzhled. Městská policie mu dokonce nabídla, aby byl podmínečně propuštěn. „Pokud nebude adoptován, může se připojit k naší jednotce K9 jako náš první kočičí člen,“ uvedlo policejní oddělení Filadelfie na Twitteru.

Také, pokud máte rádi tohoto obřího kocoura, můžete si ho adoptovat. Nebo dokonce pomozte, aby byl adoptován tím, že o něm budete šířit informace. Doufejme tedy, že BeeJay brzy najde milující domov, který mu poskytne život, který si zaslouží.

Toto je <yoastmark class=

Přečtěte si více
Jak snadno poznat, že je vaše kočka nemocná

Kočky jsou úžasná stvoření, které si zamilujeme, jakmile vstoupí do našeho domu. Příliš nepřemýšlejí o tom, co dělají, prostě dělají to, co považují za správné. „Kočka vás naučí bezpodmínečné lásce. Pokud ji dokážete mít, váš život se dramaticky změní.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.