Accueil » Zvířata » Tohle se stane, když psovi často nemyjete misku na jídlo.

Tohle se stane, když psovi často nemyjete misku na jídlo.

Tohle se stane, když psovi často nemyjete misku na jídlo.

A Čistý pes je šťastné zvíře, a tím nemáme na mysli jen správnou hygienu, kterou byste se mu měli snažit zajistit pravidelnou koupel po celou dobu. každé 2 až 4 týdny, Udržujte jeho zuby nebo nehty v čistotě, ale také udržujte jeho pelíšek a misku na jídlo co nejčistší, aby se cítil pohodlně.

Pokud mu pokaždé podáváte jídlo, zoufale běží, aby všechno sežral, a na nádobě nezůstane vůbec nic, neznamená to, že byste ho tam měli nechat do druhého dne. Ve skutečnosti je nejlepší nádobu umýt, a to z jednoduchého důvodu: zbytky jídla jsou nebezpečné a v nádobě se může nadále vyskytovat mnoho bakterií a virů, proto je nutné ji dezinfikovat.

Totéž platí pro misky na vodu. Může se stát, že v něm bude trochu stagnovat a stane se ideálním místem pro nejrůznější parazity.

Tohle se stane, když nemáte často u sebe misku s jídlem.Zdroj: Capture Instagram

Jak udržovat psí misku čistou?

 • Začněte odstraněním veškeré zbytky, které se mohly nahromadit uvnitř nádoby.
 • Nepoužívejte stejnou houbu, kterou používáte na mytí nádobí. Najděte jiný a změňte ho často. Proces neprovádějte ani v kuchyňském dřezu, protože by mohlo dojít ke křížové kontaminaci a poškození jiného člena rodiny.
 • Umyjte vnitřní nebo vnější část nádoby a ujistěte se, že je čistá. věnujte pozornost oblastem kde jídlo ztvrdlo.
 • Očistěte je horkou vodou, abyste odstranili všechny látky nebo organismy, které na nich mohou ulpívat, a nezapomeňte, že je třeba je důležitý nezanechávat stopy použitého mýdla.
 • Pečlivě je vysušte, aby na nich nezůstala vlhká nebo mokrá místa. Můžete použít bavlněnou nebo papírovou utěrku.
 • Při mytí nádobí je nutné, aby majitelé byli opatrní. V jejich ústech je mnoho bakterií, které se hromadí v nádobách a mohou způsobit onemocnění. V jejich ústech je mnoho mikrobů, které se hromadí v nádobách a mohou způsobit onemocnění.

  Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

  Související příspěvek

  mm
  O autorze, Michal
  Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.