Accueil » Zvířata » Tohoto psa i s jeho věcmi opustil jeho majitel ze srdcervoucího důvodu

Tohoto psa i s jeho věcmi opustil jeho majitel ze srdcervoucího důvodu

Tento pes byl svým majitelem opuštěn se svými věcmi ze srdcervoucího důvodu

Majitel psa se rozhodl opustit a svázat svého domácího mazlíčka. Stále přemýšlel o tom, že svého čtyřnohého mazlíčka opustí se svými věcmi. Tento majitel také uvedl důvody pro toto rozhodnutí. A přinejmenším můžeme říci, že jsou docela šokující. Členové nevládní organizace se věnovali péči o nebohé zvíře do doby, než se mu podaří najít adoptivní rodinu. Tento pejsek si skutečně zaslouží, aby byl naplněn štěstím a láskou. Chcete-li se o tomto příběhu dozvědět více, čtěte dále.

Pes: Zeppelin je opuštěn svým majitelem

Když lidé vidí opuštěné domácí zvíře, mnozí si myslí, že si to zaslouží. To však nikdy není pravda. A tento článek je toho důkazem. Opuštění zvířete je skutečně krutý čin vůči těmto zvířatům. Tyto případy jsou bohužel tak časté, že počet toulavých psů každým dnem narůstá. Zepplelin, pes opuštěný svým majitelem, má s tímto hroznou zkušenost.

Tento pes byl svým majitelem opuštěn i se svými věcmi ze srdcervoucího důvodu.Zdroj: Capture Instagram

Podle jeho majitele je pro něj péče o Zeppelinovo blaho přítěží. Prohlásil: „Zeppelin je velmi náročný na péči o něj: „Nemám čas se o něj starat.“. Pak ho musel dát pryč, přestože na něj byl jeho pes vždy hodný. Není třeba dodávat, že tento čin zvíře traumatizoval, vzhledem k jeho vazbě na pána. Od té doby nebyl Zepplin stejný a neustále se u něj projevovala melancholická nálada. To je zcela pochopitelné.

Čtěte dále
Ztráta domácího mazlíčka je mnohem těžší, než si mnozí lidé myslí

Dobrovolníci se o něj postarali

Tváří v tvář takové situaci je nemožné, aby někteří lidé s dobrým srdcem stáli a dívali se. Dobrovolníci z nevládní organizace se proto rozhodli, že se o Zeppelina postarají. Co přesně udělali? No, tito dobrovolníci se podělili o příběh tohoto bezmocného zvířete na facebookové stránce „Záchrana zvířat v ohrožení“. Tento pes potřebuje velkou pozornost a útěchu.

Dobrovolníci pak pokračovali v posílání velmi důležitého poselství lidem na internetu. Požádali všechny, aby se vyhnuli opuštění zvířat i v obtížných situacích. Mít domácího mazlíčka je totiž nejlepší dárek který můžete získat. Ukažte tedy svému psovi, že vám na něm opravdu záleží, protože i on je schopen vašich emocí. Nyní vám řekneme několik dobrých zpráv!
Tohoto psa i s jeho věcmi opustil jeho majitel ze srdcervoucího důvoduZdroj: Capture Instagram

Pes: Našel své štěstí s novou rodinou

Pes Zeppelin je připraven zapomenout na svou bolestnou minulost. Nyní je čas jít dál a znovu najít štěstí. Je třeba říci, že činnost dobrovolníků se vyplatila. Zepplin našel nový domov. Doufejme, že je nyní ve své nové rodině šťastný.

V současné době kladou noví majitelé tohoto psa velký důraz na to. vývoj psa Zeppelin. Jeho prostředí je také klidné a dostává se mu veškeré lásky, kterou si zaslouží. Celkově se našemu čtyřnohému kamarádovi vrátila radost ze života a sebevědomí, které dříve ztratil. Přejeme mu dlouhý a šťastný život!

Přečtěte si více
Tajemství o vašem domácím mazlíčkovi, které vám veterinář nikdy neřekne

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naši stránku Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.