Accueil » Horoskop » Top 5 nejproměnlivějších astrologických znamení

Top 5 nejproměnlivějších astrologických znamení

Obsah

Svět astrologie nás nikdy nepřestane udivovat. Každé hvězdné znamení propůjčuje svým rodičům specifické povahové rysy. Někteří jsou například známí tím, že jsou věrní svým partnerům, jiní dávají přednost přecházení z květiny na květinu. Abychom vám pomohli lépe pochopit nevěrnou povahu těchto znamení, pojďme začít tím, že určíme 5 nejčastějších nestálých znamení.

1. Střelec

Střelec (23. listopadu – 22. prosince) je bezpochyby nejnevěrnějším astrologickým znamením. Ať už jde o muže, nebo o ženu, Střelců je třeba se obávat. Ačkoli mají optimistickou povahu, mají tendenci se rychle nudit a nakonec se poohlédnout jinde.

Největším nepřítelem ve vztahu s nimi by byla monotónnost. Abyste tyto domorodce zaujali, budete muset vytáhnout dělostřelectvo a mít na to dostatek energie. Jediné znamení, se kterým by mohli být kompatibilní, jsou Váhy.

2. Gemini

Nedůvěra je u muže ve znamení Blíženců (21. května – 21. června) na denním pořádku! Je to snad nejmanipulativnější astrologické znamení zvěrokruhu, snadno se necháte oklamat. Jeho rodáci jsou náruživí flirtující, nesmírně svůdní a okouzlující.

Je o nich známo, že svůj milostný život rozdělují. Jinými slovy, mohou vést dvojí život a necítit vůči vám žádnou vinu. Pokud si však chcete vztah udržet a mít partnera nablízku, buďte trpěliví a zahrňte ho náklonností.

3. Beran

Beran (21. března – 20. dubna). Pokud jde o podvádění, může být Beran ke svému partnerovi krutý. Pro ano nebo ne, všechny důvody jsou dobré pro to, aby vám byl nevěrný. Tím spíš, že je dobrodružný a někdy i impulzivní.

Až přestane vibrovat nebo se bude cítit vámi opuštěný, nebude váhat a půjde skotačit. Nejlepší radou by zkrátka bylo věnovat mu dostatek pozornosti.

4. Ryby

Na čtvrtém místě je vodní znamení: Ryby (19. února – 20. března). Jeho obyvatelé jsou idealisté, romantici, snílci a velmi jemní. Mají tendenci se odpojit od reálného světa. Na druhou stranu se neváhají uchýlit ke lžím, aby skryli svá tajná dobrodružství.

Ryby milují, když si jich někdo všímá a svádí je. Navíc se snadno dostanou ze složitých situací, do kterých se zapletli, díky své schopnosti vyvolat dojem, že jsou klamáni.

5. Vodnáři

Nevěra si u Vodnářů (21. ledna – 18. února) vybírá svou daň. Vzdušné znamení, které si cení své nezávislosti a svobody, proto bude těžké mu zabránit, aby si dělalo, co chce. Je to chladné, podvodné a manipulativní znamení. Vskutku nebude cítit sebemenší vinu za to, že vás podvádí, a dokonale to předpokládá.

Pokud máte tu smůlu, že se staráte o partnera tohoto znamení, musíte se snažit ze všech sil. Zkrátka, buďte zábavní, odvážní a překvapiví! S trochou štěstí se vás tak rychle nenabaží.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.