Accueil » Zvířata » Toto jsou poznávací znamení, že vás váš pes miluje.

Toto jsou poznávací znamení, že vás váš pes miluje.

Pes je především členem rodiny. Dvoučlenná, čtyřčlenná nebo osmičlenná rodina… na počtu nezáleží, jde o pocity. Právě proto, že je náš domácí mazlíček důležitou součástí našeho života, musíme se naučit interpretovat, co nám chce říct.

Psi, blízká a ochranná zvířata, také najít způsob, jak vyjádřit náklonnost ke svému majiteli. Může být zajímavé poznat do hloubky znaky, které naznačují, zda je šťastný, nebo nešťastný. A konkrétněji, zda je se svým pánem spokojený, nebo naopak chce více pozornosti.

Známky toho, že vás váš pes miluje

Skáče radostí

Jaké může být chování je také nejzábavnější. Pokud váš pes skáče, když vás vidí, jste důležitou součástí jeho života. Toto vzrušení, které chce sdílet, je ukazatelem dobrého vztahu mezi vámi dvěma.

Olizuje ti nohy

Tato část těla je nejvíce náchylná k nechat se olizovat od psa. Tento stav se obvykle projevuje olizováním. Nejen na chodidlech, ale také všude tam, kde se otře. I když se to některým lidem nelíbí, je to nejupřímnější způsob, jak vyjádřit lásku.

Známky toho, že vás váš pes milujeZdroj: Capture Instagram
Spí s vámi

Postel, aklimatizovaný pokoj – Ať už je teplo, nebo zima – a klidná místnost tato zvířata obvykle přitahuje. Proto psi rádi odpočívají v blízkosti svých majitelů se vším komfortem, který to obnáší.

Uvolní se vám na klíně

I když nespí, tato zvířata hledají záminku, aby mohla ležet na klíně svého majitele. To je znamení pohody. Ačkoli se někdy může zdát, že jsou neodbytní, jejich postoj ukazuje skutečnou touhu být po vašem boku.

Chce si s vámi hrát

Bez ohledu na to, kolik let uplyne, psi si s vámi vždy budou chtít hrát. Činnost, která mezi vámi vytváří velmi zvláštní pouto. Ať už jde o míčejídlo, naše vlastní ruce nebo předměty jakéhokoli druhu, je tato zkušenost hodnotná.

Známky toho, že vás váš pes milujeZdroj: Capture Instagram
Vybírá ti boty

Čich je u těchto zvířat vysoce vyvinutý, je vede k páchání neplechy. Nejčastěji kradou vaše věci, především ponožky a boty. Pozor na sliz!

Pronásleduje tě

Ať se vydáte kamkoli, vždy najdete svého věrného mazlíčka. Psi mohou být společníky v životě i v boji. Mnozí z nich pronásledují své pány s úmyslem hlídat je, jako by byli jejich tělesnými strážci.

Je šťastný, když se vrátíte domů

Pokud uslyšíte veselý štěkot nebo malé tlapky klepající na dveře před vstupem do vašeho domova, můžete být spokojeni. Věrný vztah mezi psem a majitelem může ve vašem srdci zaujmout velmi cenné místo.

Chce se mazlit

Kdykoli se zvíře zdráhá mazlit, měli byste se obávat situace. Síla objetí, i když může být zpočátku nudné, vám umožní vytvořit mezi vámi dvěma vřelou atmosféru, pozitivní auru.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.