Accueil » Zvířata » Toto štěně bylo do útulku přivezeno 11krát, pracovníci konečně pochopili důvod!

Toto štěně bylo do útulku přivezeno 11krát, pracovníci konečně pochopili důvod!

Toto štěně bylo do útulku přivezeno 11krát, zaměstnanci konečně pochopili důvod!

Útulky pracují usilovně a jsou zahlceny více, než si dokážete představit. Přesto je v mnoha útulcích péče o zvířata před jejich adopcí stále nedostatečná. Ve Francii jsou každoročně opuštěny tisíce psů. Dnes vám však povíme o jednom konkrétním štěněti. Toto klubko chlupů nedalo středisku ani chvíli oddechu. Povíme vám o jeho neobvyklém příběhu!

Štěně: Francouzi jsou králi psího opuštění!

Podle Société Protectrice des Animaux patří Francie k zemím, které ročně opustí nejvíce psů. Jejich statistiky ukázaly, že přibližně 100 000 opuštěných domácích zvířat, 275 denně. Hlavních důvodů opuštění je mnoho. Majitelům se může po štěněti jednoduše stýskat. Nebo je mohou trápit finanční starosti či nemoci, kvůli kterým musí své psy opustit.

Důvodem však může být i přání změnit svůj život nebo narození dítěte. Je však třeba si uvědomit, že opuštění takového zvířecího společníka je ve Francii stále zakázáno. Jedná se totiž o zlovolný čin, který může vést k soudnímu řízení. Existují však i jednodušší možnosti, jak se o štěně nebo psa postarat. Pokud je péče o něj obtížná, měli byste se obrátit na adopce nebo záchranná organizace sdružení na ochranu zvířat.

Úžasný příběh malého psa!

Jakmile se pes ocitne v centru, bude pro něj snazší najít novou rodinu. Před adopcí psa je však důležité zvážit všechna pro a proti. Tím zajistíte, že budete moci psovi poskytnout potřebnou péči. Ale příběh tohoto malého štěněte je něco úplně jiného. V útulku trpělivě čeká na svou novou rodinu.

A protože je to tak roztomilé štěňátko, všichni návštěvníci si ho chtějí vzít domů. Mnozí sledovali proces adopce. Ale tento malý psík byl opuštěn jedenáctkrát za sebou novými majiteli. Nejdelší doba, kterou strávil v jedné rodině, byly pouhé 4 měsíce. Otázkou však je, proč nemůže žít se svými novými majiteli?

Tohle štěně už má rodinu!

Důvodem, proč toto štěně nikdy nezůstane u svých nových majitelů, je to, že už má rodinu. Jeho majitelé ho berou zpět do centra, protože stále utíká z domova. A nejúžasnější na tom je, že se vždycky vrací ke svým domů a to do útulku.

Toto štěně nepotřebuje novou rodinu, protože se zdá, že se cítí lépe v útulku. Zaměstnanci se následně rozhodli dát ho k adopci. Nyní se s členy týmu v centru topí ve štěstí!

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.