Accueil » Zvířata » Toto štěně poprvé objevuje déšť, uživatelé internetu jsou ohromeni jeho reakcí

Toto štěně poprvé objevuje déšť, uživatelé internetu jsou ohromeni jeho reakcí

© Toto štěně poprvé objevuje déšť, uživatelé internetu jsou ohromeni jeho reakcí

Psi se ne vždy rádi namočí. To je důvod, proč někteří lidé, jako toto malé štěně, nemají rádi déšť. A kromě toho to bylo poprvé, co to objevil. Jeho reakce pak zneklidní miliony uživatelů internetu. Zde jsou podrobnosti.

Štěně: První vycházka do deště

Příběh se odehrál dne 24. února. Ten den se majitel a jeho štěně rozhodli jít ven obdivovat scenérii. Pejsek se jmenoval Salem a patřil do plemene saint-hubertských psů.

Také známý jako Bloodhound, tento druh je proslulý svými loveckými schopnostmi. Je snadno rozpoznatelný podle své zvláštní postavy, rtů a svěšených uší. Malý Saint-Hubert je navíc klidné a velmi přítulné štěně. Má rád klid a pohodu a je velmi společenský.

Přečíst Toulavá kočka hledala potravu pro svá koťátka a našla věčný domov

Navíc toto plemeno psa velmi oceňuje přírodu. Zdá se však, že štěně Salem není tohoto názoru. Opravdu, když pes a jeho pán vyšli ven, najednou začalo pršet. A když padly první kapky deště, Salem byl zaskočen.

Opravdu, štěně mělo velmi překvapivou reakci. Nezdálo se, že by se pejskovi mokro líbilo. Měl strach, protože to bylo jeho první zkušenost déšť.
Toto štěně poprvé objevuje déšť, uživatelé internetu jsou ohromeni jeho reakcíZachyťte facebook

Pes se bojí deště a více než 2,2 milionu lidí bylo dojato

Pes Bloodhound zpanikařil, když ho překvapil déšť. Zdálo se, že přemýšlí, co se děje. Poslední jmenovaný se proto začal pohybovat všemi směry. Pak začal plakat. Ve skutečnosti štěně v dešti panicky zavylo ochránit.

Pak se o to pokusil schovat se pod schody, ale to problémy nevyřešilo. Opravdu, schody ho nemohly ochránit před deštěm. Nadále na něj padali. Štěně to neuklidnilo, a tak dál vyl.

Přečtěte si Je dobré nebo špatné spát se svou kočkou? Odborníci odpovídají

Jeho majitel pořídil video s reakcí štěněte a poté jej umístil na síť TikTok. V popisu napsal: „Tento velký chlapec se bojí deště.“ Brzy poté se obrázky staly virálními. Ve skutečnosti si jej prohlédlo více než 2,2 milionu uživatelů internetu.

Několik uživatelů internetu má okomentoval video z pejska. Někteří řekli: „Miluji to štěně!“ Připomíná mi to moje děti v dešti.“ Jiní říkali: „Ohaři jsou tak dramatickí, miluji to.“

Štěně: Poklidný pejsek v každodenním životě

Scéna nejprve diváky zmátla. Báli se o štěně, mysleli si, že se mu nedaří nebo že jeho majitelé ano špatně zacházeno. Poté je muž uklidnil. Později zveřejnil další videa štěněte. Ty ho ukazují v jeho každodenním životě, v pyžamu, hraní nebo zdřímnutí.

Stejně tak na dalších videích vidíme štěně hodně klidnější zdřímnout si vleže na krku své paní. Možná byl Salem velmi malý, a proto chvíli trvá, než si na déšť zvykne.

pic.twitter.com/hmqYMxCzhN

Chcete-li si přečíst Jeho majitelé odešli do pečovatelského domu, tato kočka nechápe, proč je v útulku

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 17. listopadu 2023

Pokud si chcete přečíst více podobných článků, doporučujeme podívat se do naší kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.