Accueil » Zvířata » Toto štěně přiloží nos ke kameře a roztaví srdce všech

Toto štěně přiloží nos ke kameře a roztaví srdce všech

© Toto štěně přiloží nos ke kameře a roztaví srdce všech

Některá zvířata, i se svými chybami, jsou stále roztomilá. Zejména psi jsou čtyřnozí společníci, kteří nás vždy okouzlí.

To je případ tohoto malého štěněte se zvláštní postavou. Navzdory svému vzhledu se mu podařilo dotknout se srdcí několika milionů uživatelů internetu v síti Tiktok. Zde jsou podrobnosti.

Štěně: Úžasné video

17. března zveřejnila žena na sociální síti Tiktok video, které mnoho lidí překvapilo. V tomto představuje své speciální malé štěně, zvaného Zlatý retrívr Teddy.

Přečtěte si Štěně uvězněné v asfaltu zoufale bojuje o přežití!

Popis videa zněl: „Přestaňte rolovat na telefonu a místo toho si dejte pusinku štěně! „. A v sekvenci, zatímco na něj jeho paní zaostřuje kameru, vidíme zlatého retrívra, jak se pomalu přibližuje k jeho tlamě. Ve skutečnosti se ji snažil olizovat. Když byl blízko kamery, hned jsme si všimli důležitého detailu.

Opravdu, štěně Teddy mělo a konkrétní postavu. Měl malformaci v tlamě. Ale to ho neudělalo o nic méně rozkošného. Kdyby něco, udělalo to ho ještě roztomilejším. Navíc mnoho uživatelů internetu, kteří video sledovali, byla scéna dojata.

Ve skutečnosti Teddy trpěl fente palatine. Toto je běžné emoční onemocnění u psů. Jde o typ malformace, který může postihnout asi 25 % psů.

Rozštěp patra u psů

Rozštěp patra je malformace, která často postihuje pouze menšinu štěňat. Vyznačuje se jakýmsi otvorem vstupujícím do patra jeho čenichu. Jinými slovy, nos a ústa psa jsou spojeny a trou.

Přečtěte si 5 jednoduchých způsobů, jak cvičit vaši kočku

Tato malformace může být hrob. Často, pokud se problém nevyřeší včas, může to vést k potížím pro štěně. Kvůli malému otvoru může mít pejsek potíže s jídlem. Když se krmí, mléko nebo jídlo mu uniká nosními dírkami a neustále hrozí chybný start.

Štěně s rozštěpem patra bude mít také poruchy růstu. To je způsobeno podvýživou. Poroste pomaleji než jeho bratři a sestry ze stejného vrhu. Ve skutečnosti časem přibere velmi málo.

To znamená, že štěně s rozštěpem musí podstoupit operaci v mladém věku. A chirurgická intervence je nezbytný pro jeho normální život. Bude tak moci růst jako každý jiný pes a udržet se ve skvělé kondici.

Dorost: Miliony dojatých diváků

Video, které zveřejnila panička štěněte Teddyho, se dotklo srdcí neméně než 2,6 milionu lidí. Byli dojati, když uviděli její hezkou tvářičku. A navzdory své fyzičce je stále velmi rozkošný.

pic.twitter.com/RGlcfSKnwe

Ke čtení Pes zachrání svou nejlepší kamarádku několik hodin před eutanazií tím, že ji vezme do tlapek

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 15. listopadu 2023

Navíc lidé, kteří video viděli, zveřejnili dojemné komentáře o štěněti jako například: „Ooh, dvojité objetí pro tebe, zlatíčko.“ „. Jiní říkali: „Tak roztomilý!“ “, nebo dokonce: „Spadám do toho, je tak roztomilý“. Všichni se nechali zlákat její rozkošnou tvářičkou.

Pokud si chcete přečíst více podobných článků, doporučujeme podívat se do naší kategorie Zvířata.

Přečtěte si Jak získat kočičí náklonnost? Zde je řešení!

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.