Accueil » Zvířata » Tříletý chlapec s Downovým syndromem nemá žádné kamarády, tento pes mu navždy změní život

Tříletý chlapec s Downovým syndromem nemá žádné kamarády, tento pes mu navždy změní život

Tříletý chlapec s Downovým syndromem nemá jediného kamaráda, tento pes mu navždy změní život

Existuje poměrně dost dojemných příběhů o dobrodružstvích psa. Ne nadarmo se jim říká nejlepší přítel člověka! Malý chlapec s Downovým syndromem skutečně našel štěstí díky jednomu z nich. O tom všem vám v několika řádcích povíme!

Pes necítil žádné nepohodlí, když se přiblížil k chlapci!

Je známo, že každý pes má jakýsi šestý smysl, díky němuž je vůči určitým lidem ostražitý. Tentokrát však neváhal a přiblížil se k poněkud osamělému mladému chlapci. A zbytek scény je stále dojemnější !

Dotyčný chlapec má Downův syndromkdyž jsou mu teprve 3 roky! Na hřišti si nemůže najít žádné jiné kamarády kromě psa. V tomto věku je třeba říci, že ostatní děti mají problém tuto nemoc pochopit.

Přečtěte si více
Dávejte si pozor na tato znamení, která psi dávají, když se cítí v nebezpečí

Tříletý chlapec s Downovým syndromem nemá žádné kamarády, tento pes navždy změní jeho životZdroj: Capture Instagram

V důsledku toho je pro dítě obtížné navazovat přátelství s ostatními vrstevníky. V některých případech se ho mohou kvůli jeho chování dokonce bát. Jedná se o jakési varování, aby každý rodič může svým dětem otevřít mysl a ukázat jim, co by se mělo dělat.

Pes však nebral v úvahu vnější vzhled tohoto cheruba. Ve skutečnosti tam jen stál a začal si s dítětem hrát. To značně přispělo k tomu, že zlepšení jeho morálky. Zvláště když už je zatížen svou nemocí!

Vzácný projev laskavosti!

Celý tento příběh lze interpretovat i jinak. Není to převratné zjištění, ale stále existuje mnoho skeptiků! Psi však mohou cítit některé z nich lidské emoce. A pokud mohou pomoci, činí tak velmi účinně.

Pes většinou vnímá negativní vibrace kolem svého majitele. Pak si s ním nebo na něj začne chtít hrát. dělat mu společnost. V každém případě je jeho poselství jasné! Chce jen poskytnout svůj podíl podpory.

Přečtěte si více
3 znaky, podle kterých poznáte, zda je vaše kočka šťastná, podle odborníků

Pes a dítě v tomto příběhu se předtím neznali. Pes však přesto chtěl svého nového kamaráda doprovázet, dokud neodejde. Je to, jako by mohli spolu komunikovat ve svém vlastním jazyce!

Tříletý chlapec s Downovým syndromem nemá žádné kamarády, tento pes mu navždy změní životZdroj: Capture Instagram

Abyste lépe pochopili, co se stalo, je nejlepší se podívat na video. Protože ano, vidět věci naživo je velmi užitečné, zejména pro ocenění dojemný okamžik tohoto druhu. Porucha dítěte by navíc neměla být důvodem k jeho vyloučení ze společnosti.

Pes je skutečným členem rodiny!

Na webu se ti, kteří si publikaci prohlédli, dozvěděli cennou lekci v příběhu. Uvědomili si, jak užitečný může být pes. Proto se v poslední době zlepšily úvahy majitelů, včetně snížení počtu.opuštěných zvířat.

Organizace na ochranu práv zvířat se o této události jistě dozvěděly. Jedná se o významný přínos, který by jim mohl být užitečný při dosahování jejich cílů. Zejména proto, že Francouzi jsou známí tím, že se o své zvířata příliš nestarají. domácí mazlíček.

Přečtěte si více
Zde je 5 výhod rybího oleje pro zdraví vaší kočky

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naši stránku Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.