Accueil » Zvířata » Třínohá kočka se vrátila do domu, který opustila po smrti svého majitele

Třínohá kočka se vrátila do domu, který opustila po smrti svého majitele

Tato třínohá kočka se vrací do domu, který opustila po smrti svého pána

Cesta tohoto malého kocourka nebyla jako cesta ostatních. Nějakou dobu se toulal, než našel to správné místo. V novém domově se však kočka dlouho nezdržela. Rozhodl se vrátit ke svému starému životu na ulici poté, co se již usadil v domově. Když se kocour obrátil zpět a konečně našel svůj domov, učinil velmi srdcervoucí zjištění. Život mu nedopřál ani chvilku klidu a dal mu hodně zabrat. Objevte jeho neuvěřitelné dobrodružství v tomto vydání!

Tato kočka měla štěstí, že má domov!

Příběh začal, když muž udělal setkání této kočky, zatímco si ta druhá hrála se svou. Toulavá kočka měla pouze tři nohy. Muž si také všiml, že ocas této kočky je také zdeformovaný, pravděpodobně v důsledku nehody.

Kočka byla vůči muži, který ji našel, zpočátku podezřívavá. Chtěla si jen hrát s domácím mazlíčkem a nezdálo se, že by žádala o pomoc. Pán domu se však rozhodl, že se ho ujme. Otevřete mu dveře a přijmout ji.

Přečtěte si více
8 zvířat, která mají něco společného se svým pánem (fotografie)

Obě kočky se staly nerozlučnými a skvěle spolu vycházely. Majitel se rozhodl pojmenovat tuto chlupatou kuličku Bubby. Přesto se malý kocourek nedokázal zbavit svých starých zvyků. Občas se odejít na několik dní.. Přinejmenším celé rodině dával zabrat a neustále se o něj báli.

Jeho příběh je velmi tragický!

Kromě Buddyho odchodu musela jeho rodina projít další těžkou zkouškou. Majitel tohoto kocoura je totiž zemřel. Rodina zesnulého udělala vše pro to, aby ho našla. Nakonec však pátrání vzdali.

Kočičí bývalá rodina si později vzala rozhodnutí přestěhovat. Nějakou dobu po jeho odchodu se do domu nastěhoval další kmen. Tato rodina netušila, co se stane.

Tento třínohý kocour se vrací do domu, který opustil po smrti svého pána.Zdroj: Capture Instagram

Kočka se skutečně vrátila do svého původního domova poté. dva roky nepřítomnosti. Samozřejmě doufal, že najde svou rodinu. Bohužel nepoznal nikoho z lidí, kteří nyní v tomto domě žili. A rodina, která tam byla, ho také neznala. Na kocourka si vzpomněl až soused bývalého majitele.

Čtěte dále
Zde jsou hračky pro kočky, které jsou pro kočky bezpečné

Kočka má nyní novou rodinu!

Když Ray Pinsent spatřil malou kočku, okamžitě informoval nové obyvatele. Kočka byla schopna prospěch potřebnou péči, aby se mohl postavit na nohy. U veterináře se k bývalé sousedce zemřelého připojila dcera bývalého majitele kočky.

A zásah lékaře naštěstí přišel v pravý čas, jinak by se vše mohlo zvrtnout. V současné době je malá kočka v péči dobrovolnice ze sdružení na ochranu zvířat.. Kočičku pojmenovala Season a nakonec se chlupaté kuličce život ještě vydařil.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme vám navštívit náš web. Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.