Accueil » Horoskop » Týdenní horoskop na 20.-26. února 2023: Další týden k objevování vašeho astrologického potenciálu!

Týdenní horoskop na 20.-26. února 2023: Další týden k objevování vašeho astrologického potenciálu!

Konečně skončil víkend a začalo pondělí dvacátého! Tento týden je pro 12 znamení zvěrokruhu plný překvapení. Jaké astrologické události vás tento týden čekají? Jaké rady nám dávají hvězdy? To se dozvíte ve svém týdenním horoskopu!

Co se týče lásky, budou zrozenci ve znamení Vah připraveni pustit se do nových zážitků, zatímco zrozenci v Beranu se budou se svými partnery cítit lépe. Rodilí Štíři a Střelci vstoupí do fáze hlubokého přemýšlení a rozhodování.

Co se týče peněz, Vodnáři budou mít štěstí, že se objeví důležité zdroje peněz. Osoby narozené ve Lvu budou muset být trpělivé a opatrné, pokud jde o finance, zatímco osoby narozené ve znamení Býka budou povzbuzeny k investicím do ambiciózních projektů.

Co se týče zdraví, Blíženci se dočkají přílivu energie, zatímco Panny se budou těšit dobré fyzické kondici díky rutině přizpůsobené jejich potřebám. Rodilí Ráčci si budou muset zachovat klid a optimismus, aby se vyhnuli stresu a úzkosti.

Sledujte svůj týdenní horoskop na období 20.-26. února 2023 a dozvíte se více o tom, co si pro vás hvězdy tento týden připravily!

Týdenní horoskop pro Berany (21. března – 19. dubna)

V tomto týdnu vás Beran vyzývá, abyste se uvolnili a byli trpěliví. Planety jsou vám nakloněny a nabízejí vám nový začátek. Máte moc zařídit, aby se pro vás věci staly, ale pamatujte, že čas je vzácná komodita. Věnujte proto čas přemýšlení o tom, co chcete, a nechte se vést svou intuicí. Ustupte a důvěřujte svým instinktům. Tento týden je ideální pro nový pohled na život a převzetí iniciativy ve všem, co děláte.

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par Dita Maunová (@moona_cz)

Týdenní horoskop Býka (21. dubna – 21. května)

Tento týden mohou Býci očekávat velký úspěch. Štěstí stojí při vás, a tak se chopte příležitostí, které se vám naskytnou. Budete se cítit sebejistější a otevřenější možnostem budoucnosti. Nenechte se zastrašit neznámem, nechte se vést svou intuicí, abyste učinili ta nejlepší rozhodnutí. Určitě budete mít lepší spojení se svými blízkými a budete si moci užívat příjemné chvíle v jejich společnosti. Je čas odložit stres a vychutnat si radost ze života.

Týdenní horoskop pro Blížence (21. května – 20. června)

Tento týden budou Blíženci ve skvělé kondici a připraveni pustit se do nových věcí! Najdete nové zdroje inspirace a budete se těšit z příležitostí navázat kontakt se zajímavými lidmi. Čas strávený s přáteli bude velmi příjemný, takže se nebojte vyrazit ven a užívat si života. Možná dokonce potkáte někoho, kdo vám udělá radost! Blíženci budou mít tento týden tendenci být velmi optimističtí, a tak si vychutnávejte každý okamžik a dopřejte si zasloužený odpočinek.

Týdenní horoskop Raka (21. června – 22. července)

Tento týden jste, Ráčci, vyzýváni, abyste se spojili se svým srdcem a řídili se svou intuicí. Pokud se cítíte zaseknutí, pamatujte, že díky spojení se svým srdcem můžete najít vhodná řešení. Zkuste si udělat čas, uvolnit se a naslouchat tomu, co vám chce vaše srdce říct. Důvěřujte si a dejte si svolení zastavit se a věnovat se sami sobě. Mějte mysl otevřenou novým příležitostem a neváhejte se chopit těch, které vás nejvíce inspirují. Nechte minulost za sebou a udělejte si prostor pro pozitivnější vizi budoucnosti.

Týdenní horoskop Lva (23. července – 23. srpna)

Tento týden budou Lvi potřebovat více času na rozmyšlenou, než učiní rozhodnutí. Potíže by mohly nastat, pokud se necháte vést svou impulzivitou. Udělejte krok zpět a použijte svou inteligenci, abyste se zorientovali v problémech, které se objeví. Vaše schopnost komunikovat s lidmi ve vašem okolí by mohla být cenným přínosem. Nebuďte na sebe příliš přísní a dopřejte si zasloužený odpočinek. Již brzy se vám naskytnou zajímavé příležitosti, tak se jich připravte využít!

Týdenní horoskop pro Panny (24. srpna – 22. září)

Panny se mohou těšit na zajímavý týden plný objevů! Budete se těšit z příležitostí, které vám přijdou do cesty, abyste se rozvíjeli a předvedli svůj talent. Nenechte se zastrašit novými povinnostmi, protože budou skvělým způsobem, jak si dokázat, jak jste schopní. Tento týden si udělejte čas na to, abyste si vážili maličkostí a odpočívali. Využijte také příležitosti a poděkujte těm, kteří vás vždy podporovali a budou podporovat.

Týdenní horoskop pro Váhy (23. září – 22. října)

Tento týden se Váhy mohou spolehnout na pozitivní energii planet, která vám pomůže zvládnout výzvy, jež před vámi stojí. Váš vrozený smysl pro rovnováhu a schopnost zvládat obtížné situace vás udrží na správné cestě. Využijte své sebedůvěry k tomu, abyste čelili obtížím a našli kreativní řešení. V tomto týdnu se vám může naskytnout příležitost pracovat na zajímavých projektech nebo při zvláštních příležitostech. Využijte tento čas k dalšímu vzdělávání a rozšiřování svých obzorů. Vaše empatie a přirozený šarm z vás dělají vynikajícího společníka. Využijte tento čas k tomu, abyste trávili čas s těmi, které máte rádi, a naslouchejte jejich názorům.

Týdenní horoskop Štíra (24. října – 22. listopadu)

Tento týden bude Štír pravděpodobně energičtější a optimističtější než obvykle. Budete mít sílu překonávat překážky a činit obtížná rozhodnutí. Nastal čas pustit se do ambiciózního projektu. V centru pozornosti je tento týden také láska a vy budete mít větší sklon projevovat náklonnost svému partnerovi. Vztahy s ostatními budou klidnější. Vaše mysl bude kreativnější a budete schopni najít inovativní řešení problémů, kterým čelíte. Využijte tento čas k tomu, abyste se znovu zaměřili na svou osobní pohodu a podnikli kroky ke zlepšení svého duševního i fyzického zdraví.

Týdenní horoskop pro Střelce (23. listopadu – 21. prosince)

V tomto týdnu se vaše znamení Střelce bude koupat v měsíční energii. Budete se těšit pozitivní energii a velké kreativitě. Je to ideální čas pustit se do nových projektů nebo oživit ty, kterým jste již věnovali čas. Vaše profesní budoucnost bude velmi zářivá, pokud se těchto příležitostí chopíte. Pěstujte si sebedůvěru a věřte ve své schopnosti dosáhnout svých cílů. Váš optimismus a štěstí jsou vlastnosti, které byste tento týden neměli podceňovat. Využijte příležitosti k posílení sítě svých kontaktů a navázání nových přátelství!

Týdenní horoskop pro Kozoroha (22. prosince – 19. ledna)

Tento týden mohou Kozorozi očekávat chvíle radosti a dobré nálady. Budete mít štěstí na lidi, kteří vás povzbudí a podpoří ve vašem úsilí. Probíhající projekty a úkoly pro vás nebudou zdrojem stresu, ale spíše příležitostí ukázat svůj talent. Užijete si také chvíle rozjímání a odpočinku, které si v tomto období dopřejete. Dopřejte si prosté věci a využijte je naplno!

Týdenní horoskop pro Vodnáře (21. ledna – 19. února)

Tento týden jsou Vodnáři vyzýváni, aby se vydali novými cestami a hlouběji prozkoumali své perspektivy. Nastal čas chopit se odvážné iniciativy a vydat se novým směrem. Jakmile uděláte první kroky vpřed, zjistíte, že se cítíte sebejistěji a sebevědoměji. Využijte tento čas k zavedení nové rutiny a stanovení dlouhodobých cílů. A konečně, tento týden vám dobře poslouží vaše intuice, naslouchejte jí a dělejte to, co cítíte jako správné.

Týdenní horoskop pro Ryby (19. února – 20. března)

Tento týden jsou Ryby vyzvány, aby učinily důležitá rozhodnutí. Posilujte vazby se svými blízkými a ještě více důvěřujte sami sobě. Měli byste si najít čas na odpočinek a soustředit se na to, co je pro vás důležité. Snažte se nezabředávat do úzkostí a starostí, které tam být nemusí. I když jsou těžké chvíle nevyhnutelné, nenechte se ovlivnit drobnými neshodami. Buďte také plní naděje a věřte ve své talenty, protože požehnání máte na dosah!

Související příspěvek

Photo of author
O autorze, Natalie