Accueil » Zvířata » Údajně „posedlá“ kočka se proslavila tím, že chodila po zádech pod pohovkou

Údajně „posedlá“ kočka se proslavila tím, že chodila po zádech pod pohovkou

Video: Údajně „posedlá“ kočka se proslavila tím, že chodila po zádech pod pohovkou

Kočky vždycky dělají věci, které nás překvapí a jsou vtipné, ale je těžké je vyřešit.představte si, že se váš mazlíček snaží chodit pod pohovkou, natož tak, jak si myslíte. Kočka v tomto příběhu ráda dělá zvláštní věci, je velmi zvědavá a hravá a často přitahuje pozornost mnoha uživatelů internetu. Je pravda, že kočky jsou často hvězdami sociálních sítí pro své vtipné akce.

Internet je plný videí, na kterých kočky dělají bláznivé věci, ale tohle je trochu jiné, protože se zdá, že je „posedlá“, a mnoho lidí se spíš bálo než smálo. Každopádně má kočka velmi dobrou rovnováhu a nezdá se, že by ji gravitace ovlivňovala. Jak vidíte, tato kočka ráda chodí pod gaučem, ale lehne si na záda, zahákne drápy za základnu gauče a jde dopředu, aniž by se dotkla podlahy.

Tato legrační kočka zaujala mnoho uživatelů na sociálních sítích a přilepila si je svým kuriózním způsobem chůze po zádech pod pohovkou, ale především vytváří scénu, která je vtipná i děsivá zároveň. Není pochyb o tom, že tato kočka objevila způsob, jak překonat gravitaci.

Kočka ráda chodí pod pohovkou, aniž by se dotkla podlahy.

Její majitelka ji ráda natáčí a považuje to, co její kočka dělá, za velmi zábavné a zvláštní. Proto se rozhodla nahrát videa na server sociálních sítích a sdílí je hlavně na TikToku: ukazuje, jak se její mazlíček pohybuje pod pohovkou tímto zvláštním způsobem. Nemohla si pomoct, ale chování svého mazlíčka se musela smát.

Lidé na internetu si myslí, že snímek vypadá jako z hororu, a mnozí nechápou, jak se kočce podařilo takto projít pod pohovkou a překonat gravitaci tak lehce, že se dokonce zdá, že se vznáší nad kobercem. Je jisté, že jeho drápy hrají velmi důležitou roli.

Video mělo 5,4 milionu zhlédnutí, takže se stalo virálním. Každý se rád dívá na videa s kočkami. A sekce komentářů je přeplněná zprávami od lidí, kteří nechápou, jak se může takhle pohybovat, i od těch, kteří jsou k popukání.

Každopádně, video bylo na sociální síti tak úspěšné, že, na základě velké obliby majitelka znovu nahrála video se zvuky z filmu Mission Impossible, hudbou, která by se ke scéně, v níž kočka kráčí tak velkolepým způsobem, nemohla hodit lépe.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.