Accueil » Zvířata » Umírá sama doma, její hladový pes ji začne jíst.

Umírá sama doma, její hladový pes ji začne jíst.

Všichni víme, že v nebezpečných situacích mohou psi zasáhnout, aby zachránili své pány. To nás vede k přesvědčení, že se jedná o zvíře, které projevuje velkou věrnost. Často však dochází k velmi nešťastným případům. Jako tato nedávná událost v oddělení Gard.

Žena žijící se svým psem byla nalezena mrtvá ve svém domě.

K této události došlo ve vesnici Les Mages na severu Gard. Obyvatelé mají zvyklí žít se psem ve svých domovech. Je to velmi klidná vesnička mezi mnoha dalšími. Stačí, aby byli domácí mazlíčci spokojení!

Naší obětí je 63letá žena. Podle některých zdrojů neměla v minulosti žádné skutečné potíže. Žila klidně doma se svým psem a nikdo zpočátku nic netušil. Ale v určitém okamžiku, se začaly objevovat obavy..

Jako první zareagoval otec oběti. Po dlouhé době, kdy neměl o své dceři žádné zprávy, se začal obávat a… rozhodl se poslat svého syna, aby 63letou ženu navštívil.. Zcela oprávněná obava. Dcera je totiž se svým psem sama.

Po příjezdu do domu 63leté ženy přichází její bratr o něco později. Její sestra již zemřela. Objevuje bezvládné tělo a v domě je pes. Poněkud překvapivé jednání zvířete šokovalo.

Umírá sama doma, její hladový pes ji začne jíst.Zdroj: Capture Instagram

Domácí mazlíček se rozhodl sežrat tělo

Za prvé je třeba poznamenat, že 63letá žena zemřela. z přirozených příčin. Nebyly zjištěny žádné známky zápasu ani jiné známky nehody. Navíc pokud by se jednalo o vraždu, pes by pravděpodobně zasáhl.

Bratr našel tělo své sestry bez života 15. února 2023. Po několika pozorováních však bylo zjištěno, že žena byla. mrtvá asi týden.. To přimělo psa k překvapivému činu!

Pes byl skutečně několik dní zavřený v domě. Jeho panička zemřela, takže nebylo žádné Nebyl nikdo, kdo by se o něj postaral.. Pak se rozhodne nakrmit se mrtvým tělem ženy, aby ukojil svůj hlad.

Protože spolu žili, vzniklo mezi zvířátkem a ženou silné přátelské pouto. Ale v kritických situacích, převládl psí instinkt přežití.. Musel proto mrtvolu postupně sníst, aby nezemřel „hlady“.

Jak častý je tento případ, kdy pes sní mrtvolu?

Upřímně řečeno, takový případ je stále šokující. Je těžké uvěřit, že by pes nakonec snědl mrtvolu svého majitele. Přesto, Není to poprvé, co se to stalo.

V roce 2019 došlo ke zcela podobnému případu. Pes, který týden nic nepozřel, postupně pozřel mrtvolu 66letého muže. Je to velmi smutné, ale zvíře nemá v takovém případě jinou možnost, jak přežít.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme vám navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.