Accueil » Zvířata » Uslyší v dětském pokoji pláč psa a spěchají pro pomoc.

Uslyší v dětském pokoji pláč psa a spěchají pro pomoc.

Uslyší v dětském pokoji pláč psa a spěchají pro pomoc.

Kromě toho, že jsou psi skvělými společníky, vytvářejí se svými majiteli jedinečné pouto. Také jejich loajalita, ušlechtilost, bezpodmínečná láska a jejich výjimečná schopnost zachytit emoce druhých dělají ze psů nejlepší přátele člověka. Vzniká tak nezničitelné spojení mezi zvířetem a člověkem.

Pes si více než zaslouží titul společníka. nejvěrnější společník člověka. Dalším důkazem je jejich velká pomoc při psychologické terapii dětí, starších lidí nebo všech, kteří trpí jakýmkoli sociálním, kognitivním nebo fyzickým problémem.

Pes, který zachránil dítě

Henry, osmiletý bostonský teriér, právě předvedl výkon, na který jeho majitelé jen těžko zapomenou. Jeho majitelé řekli. „Dobré ráno, Ameriko“ jak zachránil život jejich šestiměsíčního dítěte.

Zvíře bylo jediné, které si všimlo že se holčička, která spala ve svém pokoji, dusí. Pes pak upozornil rodiče na podivné chování.

„Útočil hlavou, aby otevřel dveře, a pokaždé, když jsem ho odehnala, snažil se vrátit, jakmile jsem se k němu otočila zády.“ řekla matkaKelly Dowlingová řekla americké televizi.

Zdroj: Capture Instagram

Je to tak “ zvláštní „Poté byli vyzváni k akci, která je nakonec zavedla do místnosti. Když se přiblížili k dítěti, okamžitě pochopili, jak se jejich mazlíček chová: „Začala modrat a tuhnout.“

Naštěstíodvedli ji pryč do nemocnice jako naléhavá záležitost a včas mu uvolnil dýchací cesty. Po tom, co se stalo, oba rodiče přiznávají, že Henryho rozmazlují víc než obvykle: „Dovolili jsme mu spát v noci ve své posteli a on si dá steak.“

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.