Accueil » Zvířata » Uspořádají večírek, aby pomohli adoptovat psa, ale nikdo nepřijde.

Uspořádají večírek, aby pomohli adoptovat psa, ale nikdo nepřijde.

Uspořádají večírek, aby pomohli adoptovat psa, ale nikdo nepřišel.

Luke je krásný pesMůže se však zdát velmi plachý, zejména v blízkosti jiných psů. Proto mu nejspíš trvá tak dlouho. najít tu správnou rodinu.

Uspořádají večírek, aby pomohli adoptovat psa, ale nikdo nepřijde:

„I když je dospělý pesLuke je opravdový miláček všech lidí a nemá nic raději než se uvelebit u radiátoru se svými oblíbenými lidmi a plyšovou hračkou,“ uvedla v tiskové zprávě Michelle Bevanová, manažerka Battersea.

Zdroj: Capture Instagram

„Opravdu doufáme, že ho někdo adoptuje a bude ho mít rád. úžasný domácí pes Chci, abyste věděli, že se postaráme o to, aby byl váš pes skvělým společníkem, jakým skutečně je, a dáme mu příležitost být milován tak, jak si zaslouží.“

Aby Lukovi pomohli k adopci, rozhodli se jeho přátelé z útulku uspořádat mu malou oslavu.

Zdroj: Capture Instagram

Všichni doufali, že že festival vzbudí zájem lidí a povzbudí je k tomu. klást otázky o Lukovi. Vyvěsili nějaké dekorace, oblékli Luka do pěkné modré kravaty a doufali v nejlepší, ale nikdy k tomu nedošlo.

Bohužel plán nevyšel a na Lukovu oslavu nikdo nešel:

Luke je možná plachý, ale každý, kdo ho zná, ví. že bude pro dobrou rodinu tím nejlepším přínosem. Musí je jen najít. Přestože se jeho oslavy nikdo nezúčastnil, jeho přátelé z útulku neztrácejí naději. Nějakým způsobem pomohou Lukášovi najít jeho navždy domov.

Luke je schopen snadno se přetížíHledá klidný domov, daleko od přeplněných míst, kde bude jediným psem v rodině. Má kožní problémy, takže bude potřebovat rodinu, která mu je pomůže zvládnout. Kromě toho chce tento plachý pes jen najít místo, kde by mohl být. rodina, která mu rozumí.

Zdroj: Capture Instagram

„Luke mohl mít některé zvláštnostiale má opravdu hodně lásky, kterou může nabídnout správnému člověku,“ řekl Bevan.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.