Accueil » Zvířata » V lese najde podivného tvora v nesnázích, nikdy neuhádnete, co to je!

V lese najde podivného tvora v nesnázích, nikdy neuhádnete, co to je!

Najde v lese podivného tvora v nesnázích, nikdy neuhádnete, co to je!

Jonathan má ve zvyku chodit po lese. Jednoho dne při své procházce narazil uprostřed lesa na velmi slabé stvoření. Neváhal a podal zvířeti, které považoval za opici, ruku. Okamžitě ho napadlo, že chlupáče odnese na vyšetření k místnímu veterináři. Brzy si však uvědomil, že jeho rozhodnutí bylo obrovskou chybou. V tomto článku vám prozradíme proč!

Utrpení stvoření nalezené v lese!

Jonathan vždy miloval zvířata. Proto nikdy neváhá zachránit zvíře v nouzi. A to se nezmění ani po této epizodě.

Tento muž také miluje přírodu a často chodí do lesa. Ve skutečnosti má doma malou zoologickou zahradu. Nedávno Jonathan poslouchal svým záchranářským instinktům když spatřil tvora v nesnázích.

Čtěte dál
Pokud se kočky takto chovají, je to proto, že jsou šťastné!

Když Jonathan uslyšel kňučení toho tvora, jako první ho napadlo, že je to štěně. Ale když se nad tím zamyslel, domácí zvíře by se v této odlehlé oblasti těžko dostalo tak daleko. Usoudil tedy, že se jedná o malou bílou opičku. A neváhal. záchrana.

Tento mladý muž pak zvíře položil do bezpečí v batohu. Poté se rozhodl zvíře odvézt k místnímu veterináři. Byl si jistý, že zvíře dostane péči, kterou potřebuje, aby se postavilo na nohy.

Jonathan udělal velkou chybu!

Před příjezdem k veterináři Jonathan musel čelit mnoho problémů, včetně ztráty svého auta. Do města se musel vrátit stopem. Pomohla mu jedna žena, ale řidičův pes mu neustále dával zabrat.

Příliš zvědavý, aby zjistil, co se skrývá v Jonathanově tašce, se chlupaté klubko stalo. agresivní. Pes neustále vrčel, což přitahovalo i pozornost paní. Pes se dokonce přestal ovládat, jakmile zvíře spatřil.

Přečtěte si více
Jak vybrat správný materiál pro psí misku

Když Jonathan viděl, jak se pes chová, začal mít strach. pochybnosti o povaze bytosti, kterou zachránil. Navíc si byl nyní jistý, že to není opice. Ale co je to tedy za zvíře?

Najde v lese podivného tvora v nouzi, nikdy neuhádneš, co to je!Zdroj: Capture Instagram

Veterinář je jediná spolehlivá osoba, která by ho mohla zbavit pochybností. Když však Jonathan dorazil na kliniku, věci se mu vymkly z rukou. Lékařský personál mu řekl, že má chyba odvoz tvora do nemocnice.

Ten tvor nebyl opice!

Nejprve veterinář vysvětlil, že tvor není ani štěně, ani opice. Ve skutečnosti to byl létající falangera velmi nemocný. Nejhorší je, že se jeho nemoc může rychle rozšířit na další zvířata.

Proto nebyl dobrý nápad vzít zvíře na kliniku. Riziko nákazy bylo velmi vysoké. Naštěstí všechna zvířata vyšla bez zranění a nemocnice se také bude snažit, aby léčit létající falangera.

Chcete-li si přečíst
Co je to pes mývalovitý a proč by mohl souviset s původem Covid-19?

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naši stránku Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.