Accueil » ZPRÁVY » V této hádance může lháře rychle odhalit jen někdo, kdo je tak všímavý jako Sherlock Holmes!

V této hádance může lháře rychle odhalit jen někdo, kdo je tak všímavý jako Sherlock Holmes!

Obsah

Tento IQ test zvládnou jen ti nejanalytičtější lidé. Otestujte své analytické schopnosti a najděte lháře v této hádance za méně než 10 sekund!

Testy IQ se často provádějí za účelem zjištění, zda má někdo vysoký nebo nízký inteligenční kvocient (IQ). Test měří kognitivní schopnosti, tedy schopnost řešit problémy a logicky uvažovat.

Existuje několik typů IQ testů, které jsou často vyčerpávající a časově náročné. Naštěstí existuje i zábavný způsob, jak si otestovat své analytické schopnosti.

Hádanky jsou pravděpodobně nejzábavnějším a nejjednodušším způsobem, jak změřit logické myšlení a schopnost řešit problémy. A my pro vás jeden máme.

Jste připraveni na výzvu a zároveň se pobavit?

Zde je vysvětlení testu

Jen někdo, kdo je tak všímavý jako Sherlock Holmes, dokáže v této hádance odhalit lháře za méně než 10 sekund!

Podívejme se na dnešní hádanku.

V této hádance jsou 3 osoby: Eva, Anna a Rick. Je vidět, že se Eva drží za břicho a vypadá, že ji něco bolí. Anna má zlomenou levou nohu a nemůže pořádně chodit. Rick má zlomenou pravou ruku a vypadá nešťastně. Dvěma z nich je nyní opravdu špatně a jedna je v naprostém pořádku. Poznáte lháře v této hádance? Lháře musíte najít dřív, než vyprší čas.

Ano, jako obvykle máme pro tento test časovač. Dáváme vám 10 sekund na nalezení lháře. Zvládnete to? Pokud tuto hádanku zvládnete vyřešit za 10 sekund nebo méně, máte velmi dobré analytické schopnosti! Začněme tedy testovat vaše dovednosti. Uvolněte se a otevřete oči dokořán.

Čas začíná právě teď! Hodně štěstí. Pamatujte si, že 10 sekund a ne více.

Odpověď na tuto hádanku jsme uvedli na konci. Pokud ale podvádíte, nebudete schopni říct, zda jste dobrý pozorovatel, nebo ne.

Mezitím vám přinášíme zajímavou informaci.

Věděli jste, že Sherlock Holmes je nejčastěji zfilmovanou fiktivní postavou v dějinách kinematografie?

Nutno podotknout, že Holmes je nejčastěji zfilmovanou lidskou postavou, jinak se váha přiklání na stranu Drákuly, který je s 239 filmy vlastně nejčastěji přítomnou fiktivní postavou v dějinách kinematografie.

Nyní zpět k našemu tématu.

Našli jste lháře?

Vašich 10 sekund vypršelo!

Odpověď odhalujeme nyní!

Image kredit / Brighside

Lhářem je Rick, který má telefon v pravé kapse, zatímco pravou tyč má v závěsu. To dokazuje, že používá pravou ruku.

Doufáme, že se vám tato hádanka líbila.

Hádanky skvěle zlepšují náladu a mohou zlepšit vaše kognitivní a logické myšlení. Zkrátka, hádanky vás učiní bdělejšími. Proto je denně řešte.

Pokračování: Dokažte, že jste logický maniak, a vyřešte tyto hádanky.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.