Accueil » Zvířata » Vánoční zázrak! Kočka se po 10 letech shledala se svou rodinou

Vánoční zázrak! Kočka se po 10 letech shledala se svou rodinou

Kočka Mimi, která se v New Yorku ztratila před deseti lety, se na začátku roku 2023 shledá se svým majitelem. Tentokrát se však bude konat ve Španělsku, nový domov její rodiny.

Richard Price, který po odchodu do důchoduse rozhodl žít v evropské zemi se svou ženou, nemohl uvěřit, že Mimi je naživu, když ji dlouho hledal. „Panebože, ona žije, to je fantastické. A, panebože, nechali jsme ji tam,“ byla jeho první reakce po telefonátu z útulku pro zvířata v americkém městě Brookhaven, uvedla NBC.

„Byli jsme nadšeni a zděšeni zároveň. Kdyby tak mohla mluvit a říct nám, čím si prošla,“ dodal pan Price.

Vánoční zázrak!

Mimi zmizela v červenci 2012 když utekla z domu příbuzného, který se o ni staral, a to navzdory dlouhému a vyčerpávajícímu pátrání. Mimi bohužel nebyla v dobrém stavu

Neměla dostatek jídla a její srst byla velmi matná. „Připadala mi jako štít z brnění, tak špatná byla.“

Zdroj: Capture Instagram

Z tohoto důvodu ji museli zaměstnanci čistit a stříhat jí srst, aby jí ulevili. Kočku se podařilo identifikovat, protože měla mikročip. Tak našli jejího majitele.

Mimi, které je nyní 13 letje stále zdravý a zotavuje se.

Toto je velký příběh kočky Mimi, která se po deseti letech znovu setkala se svou rodinou.

Zdroj: Capture Instagram
Co byste měli vědět o své kočce, abyste zabránili jejímu útěku?

Kočky jsou teritoriální zvířata, Kočky jsou teritoriální zvířata s určitou hrdostí a stejně jako lidé potřebují svůj vlastní prostor, aby se cítily dobře. Tento prostor mimo dům využívají k lovu nebo k setkávání s ostatními kočkami, čímž naplňují svou sociální potřebu.

Čas od času se vydávají na průzkum aby se zabavili nebo si označili své území. To je zcela normální a není třeba se tím znepokojovat. Kočky se obvykle vracejí domů, když mají hlad nebo když se setmí.

V období páření mohou také vyrazit hledat partnera. To je častější u žen než mužů.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.