Accueil » Zvířata » Vědí kočky, kdy zemřou? Zde je odpověď

Vědí kočky, kdy zemřou? Zde je odpověď

Věda dokázala zjistit, zda kočky vědí když se jejich život chýlí ke konci. Podívejme se, jak a co to znamená.

Dokáže kočka předpovědět, kdy zemře?

Méně jedí, nehrají si nebo raději zůstávají doma. ležení bez provádění oblíbených činností Otázkou je, zda se jim děje totéž, protože ti, kdo mají kočky jako domácí mazlíčky, dobře vědí, kdy je jejich přítel na konci sil.

Ačkoli na toto téma existuje několik teorií, nejvěrohodnější z nich Vědecky nejvěrohodnější jsou tvrzení, že kočka neví, že se blíží smrt, ale že se cítí špatně a snaží se být co nejpohodlnější.

Hledání pohodlí může být vysvětlením jednoho z nejběžnějších chování koček. proud kočky, která se chystá zemřít To je důvod, proč se tyto kočkovité šelmy schovávají, když se blíží smrt.

Na stránkách Kočky se cítí zranitelné když jsou slabí a nemocní. Schovávání je tedy přirozenou reakcí zvířete, i když se jedná o kočku domácí, které se dostává neustálé lásky od jejích lidských přátel.

Zdroj: Capture Instagram

Ne všechny kočky se schovávají nebo mění své chování, když jsou… blízko smrtiJe to proto, že se jedná o individuální chování každé kočky, která nemá tendenci dodržovat tolik vzorců jako psi.

Proč se kočky chovají jinak, když jsou vážně nemocné?

Známky, které kočka se chystá zemřít jsou pro majitele viditelné: více spí, vyhledává teplo, nechce jíst nebo má velké potíže s jídlem, přestává si hrát atd. Není to způsob čekání na smrt, ale součást kočičího chování. Na rozdíl od jiných zvířat žijí kočky okamžikem, a ne budoucností. Proto se snaží mít z toho, co prožívají, co nejlepší pocit.

A kočka trpí bolestí nebo se necítí dobře nebude chtít jíst nebo bude chtít jíst jen tehdy, když mu to usnadníte, bude vyhledávat polohy, kde ho tolik nebolí, a zřejmě se nebude chovat tak, jak se chová, když je na normální úrovni energie. Svým způsobem lze považovat za dobrou věc, že kočka nevnímá, že umírá, ale umírá pohodlně a pokud možno bezbolestně.

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele, Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, rádi bychom vám doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.