Accueil » Zvířata » Veterinář má divný pocit, když ho pes požádá, aby šel dál, a brzy zjistí, kdo je to cizí štěně.

Veterinář má divný pocit, když ho pes požádá, aby šel dál, a brzy zjistí, kdo je to cizí štěně.

Veterinář má divný pocit, když ho pes požádá o vstup, brzy zjistí, kdo je to cizí štěně

Pes nejprve jen kroužil kolem vchodu. Po chvíli se začal rozhlížet po klinice. Pak začal trochu štěkata pak se pokusil navázat oční kontakt s personálem kliniky.

Pejsek vyskočil, postavil se na zadní nohy a stoupl si k oknu.

Bylo to na veterinární klinice Putahracsa. že se všechno stalo. Zaměstnanci si mysleli, že pes přišel z ulice nebo že nemá majitele. Příběh se však ukázal být jiný.

Pes se ztratil – a věděl, co má dělat

Pes se ztratil a rozhodl se vrátit na místo, které předtím poznal.. V příspěvku na Facebooku klinika napsala, že byl na klinice očkován, když mu byl pouhý měsíc, píše Animal. Nyní mu bylo téměř šest měsíců a vrátil se na stejné místo.

Veterinář má divný pocit, když ho pes požádá o vstup, brzy zjistí, kdo je to cizí štěněZdroj: Capture Instagram

Jeden z veterinářů psa poznal a mohl vyhledat majitele v jeho spisech a dokumentech. Po nějaké době se jim podařilo vypátrat majitele, který si pro svého čtyřnohého přítele okamžitě došel. To je ale chytré zvíře!

Zvířata jsou úžasné, inteligentní a čestné bytosti.Jsou připraveni dát nám veškerou svou lásku a náklonnost. Zaslouží si bezpečné místo k životu. Potřebují lidi, kterým na nich záleží, kteří je milují a oceňují.

To možná majitele psů nepřekvapí.ale nová studie odhalila, že nejlepší přátelé člověka jsou velmi podobní lidem. Psi dokáží interpretovat výrazy obličeje, komunikovat s námi, projevovat empatii a dokonce být samostatní. Psi jsou mimořádně inteligentní

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.