Accueil » Zvířata » Veterinář se obrací s dojemnou výzvou na ty, kteří utrácejí své psy a kočky

Veterinář se obrací s dojemnou výzvou na ty, kteří utrácejí své psy a kočky

Veterinář se obrací s dojemnou výzvou na ty, kteří utrácejí svého psa nebo kočku.

Okamžik, kdy veterinář řekne, že je to nesmírně bolestivé pro nás všechny, kteří milujeme domácí zvířata. Přiznáváme, že loučení s těmito zvířaty je zdrcující. Ani útěcha, že „uspání navždy“ ukončí jejich bolest, nám nepřináší klid.

Někteří mistři stáli u svých společníci v jejich posledních chvílích. Většina z nich se však této smutné situaci raději vyhnula a počkala na chodbě, až bude po všem.

Je pravda, že pro nás jako majitele může být jednodušší se posledního dechu nezúčastnit. Nicméně po poslechu vysvětlení tohoto veterinářeurčitě si to rozmyslíte.

Prosba veterináře

Může být těžké se rozloučit. Ale je to pro ně peklo na zemi. Zvláště pokud jsou sami a nemají po svém boku nikoho známého.

Kromě toho, že jsou zmatené, vystrašené, smutné a hledají vás, až naposledy vydechnou, řekl veterinář.

A dodal: „Snažím se jim dát tolik lásky a útěchy, kolik je v lidských silách. Ale ve skutečnosti nejsem Ale ve skutečnosti jsem pro ně jen cizinec.

Veterinář apeluje na majitele, kteří provádějí eutanazii svých psů a kočekZdroj: Capture Instagram
Přelomový případ

Veterinář vysvětluje: „Jednou nám při jedné z mých konzultací jedna žena řekla. nechala svého třináctiletého psa utratit.. Nebohé zvíře v posledních chvílích zoufale hledalo svého majitele, aby ho mohl doprovodit v poslední chvíli jeho života.

Veterinář ženě vysvětlil, že bude celý den pryč. A že nemá odborníka, který by ho na klinice vystřídal. Žena však trvala na tom. nechat tam zvíře v 9 hodins vědomím, že se vrátí až v 18 hodin.

Dodal: Žena odpověděla, že nemá čas a že ho přivede později. Tak odešla svého mazlíčka sama celý den před smrtí.

Veterinář se proto rozhodl, že odloží všechno, co měl ten den na práci, a stráví den se zvířetem. den se zvířetem.

Většinu času jsem ho měl u sebe. Vzal jsem ho k tomu. krátká procházka. Pak jsem mu koupil cheeseburger a croissant, položený na zemi v nedalekém parku. A já jsem ho držela u sebe, zatímco chudák zvíře plakala, byla vyděšená a zmatená. „vzpomíná na veterinářka se slzami v očích

Dodal také: „Políbil jsem ho a řekl mu, že je hodný pes, ale jeho oči nikdy nepřestaly hledat svou rodinu. Psi a kočky vědí, co se dějeNikdy jim to nedělejte. Buďte s nimi, když to prožívají. Nezabije tě to, slibuji.

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele. Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme vám navštívit náš web. Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.