Accueil » Zvířata » Video, matka nechává své dítě se psem a stalo se něco neobvyklého

Video, matka nechává své dítě se psem a stalo se něco neobvyklého

Video, matka nechala dítě se psem a stalo se něco neobvyklého

Psi jsou nejen nejlepšími přáteli člověka, ale také dětí. Matka byla ohromena tím, jak se pes staral o její dítě v její nepřítomnosti.

Video zveřejnila na Facebooku aniž by věděla, že bude mít velký ohlas. „Byla bych velmi sobecká, kdybych se o to nepodělila,“ napsala mladá žena jménem Angela Lallyová a připojila záběry svého syna a jeho psa, které se rychle rozšířily.

Jak vysvětlíte úspěch těchto obrázků?

Ukazuje se, že ukazuje něžný a rozkošný způsob, jakým se pes stará o svého syna. Video oslovilo stovky tisíc lidí. Ukazuje silné pouto, které může existovat mezi psem a jeho synem. „Lidský bratr“..

Přečtěte si více
Zde jsou uvedeny nemoci, které kočky přenášejí na člověka a z nichž některé mohou být smrtelné.

Angelino dilema začalo, když musela opustit svůj domov. Udělala to, Neměla nikoho, kdo by se postaral o jejího syna Liama, kterému bylo teprve několik měsíců. Také svého psa musela nechat doma samotného. Zvažovala několik možností. Nakonec se však rozhodla pro tu, kterou nejméně čekala, což na Facebooku vyvolalo údiv.

Video, matka nechala dítě se psem a stalo se něco neobvykléhoZdroj: Capture Instagram

Žena se skutečně rozhodla svěřit svého syna Bronnovi. Kdo je Bronn? Partner? Soused? Příbuzný? Vůbec ne. Bronn je jeho pes. Jak vidíš: její domácí mazlíček bude muset fungovat jako chůva, aby se postaral o malého Liama. Angela přiznala, že se bála, že se stane něco zlého. Když se však vrátila domů, byla ohromena scénou, které byla svědkem: pes a chlapec se bavili jako staří dobří přátelé.

Co pes dělal?

Takže pes se nejen dokonale staral o dítě, ale bavil ho mnohem lépe než samotná matka. Na virálním videu zveřejněném na Facebooku je vidět, jak se malé dítě hlasitě směje pohybům a štěkání zvířete. Je to rozhodně překvapivá a rozkošná scéna. Což vysvětluje, proč měla takový ohlas na sociálních sítích.

Kromě toho mnoho lidí napsalo žádost o hlídací služby psa Bronna. „Postaral by se o mého syna lépe než můj manžel,“ komentoval jeden uživatel.

Přečtěte si více
Zde jsou vážné důsledky uvázání psa nebo kočky

pic.twitter.com/g88rgDSD8M

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 25. března 2023

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele. Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit kategorii Zvířata.

Ke čtení
Zde jsou vůně, které mají kočky rády, které je uvolňují a přitahují

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.