Accueil » Zvířata » Video , Tady je vidět, jak tato kočka dostává svá koťata do domu, je to úžasné!

Video , Tady je vidět, jak tato kočka dostává svá koťata do domu, je to úžasné!

Tady je, jak tato kočka dostane svá koťata do domu, je to úžasné!

Kočky jsou často považovány za nezávislé a zvědavé. Proto si lidé často myslí, že kočkovité šelmy jsou velmi lhostejné. Vůbec tomu tak však nebylo. Důkazem toho je dojemné chování této kočky. Pro záchranu svých mláďat udělala skutečně velmi dojemné gesto. Přečtěte si více o tomto příběhu níže!

Kočka: zvíře oddané svým mláďatům!

Stejně jako všichni živí tvorové se i kočka vyvíjí. mateřský instinkt od chvíle, kdy se jí narodí koťata. Koťata navíc v prvních měsících svého života spoléhají především na svou matku. Ta je zodpovědná za jejich krmení a ochranu.

Kočka, která právě porodila svá koťata, je navíc musí naučit vše, co potřebují znát, aby přežila. Je třeba říci, že role kočičí matky není snadná. Musí se spoléhat nejen na své instinkty, ale také být vynalézavá v zájmu svých koťat.

Přečtěte si více
Video: Muž utratil 15 000 eur, aby si splnil svůj sen stát se psem

Tento příběh je o statečné bílé kočce, která právě měla tři koťata. Koťatům byl teprve měsíc a mohla se spolehnout jen na svou matku. Ta dělala, co mohla, aby se o ně postarala.

Jednoho dne vzala tato kočička svá koťata před dům. A aby je dostala zpět, musela najít účinný způsob.. Inteligence této kočky vás jistě překvapí.

Koťata nemohla jít domů!

Toto malé dobrodružství venku bylo pro tato koťata první zkušeností. Protože své matce naprosto důvěřují, následovala ji všude, kam šla. Když však nastal čas jít domů, malým se nechtělo. následovat kočka. To dalo matce trochu zabrat.

Místo toho, aby se vydala po kočičích stopách, rozhodla se tři malá koťata bavit prozkoumáváním okolí. Tato malá procházka se jim pravděpodobně natolik líbila, že ji nechtěla přerušit.

Přečtěte si více
Video: Tato kočka se proslavila pitím vody z automatu

Tady je, jak tato kočka dostane svá koťata do domu, je to úžasné!Zdroj: Capture Instagram

Kočičí mise dostat koťata domů byla tedy náročná, zejména proto, že to byla dlouhá cesta. Musela svá koťata shromáždit a obejít je za chůze. Netřeba dodávat, že to byl obtížný úkol, protože se ke koťatům musela dostat sama.Musela se starat o tři koťata najednou..

Kočička: Jeho gesto bylo dojemné!

Kočka si uvědomila, že její tři koťata se nemohou dostat domů po schodech. Musela tedy najít jiný způsob, jak se ona a její děti dostanou bezpečně domů. Když ale nemohla najít jinou cestu, nakonec mňoukla. aby upoutala pozornost svých majitelů.

Když jeho majitelé slyšeli volání o pomocKdyž uviděli kočku, přišli přímo k ní. Jejich majitelé odnášeli koťata jedno po druhém domů. Tento příběh dokazuje, že kočky zdaleka nejsou samostatná zvířata. Vždy budou potřebovat pomoc člověka.

pic.twitter.com/DpNXVvx1Ty

Přečtěte si
Z křoví uslyší srdceryvný výkřik, jeho pes pochopí a okamžitě zareaguje.

– nelimar (@nelimar165) 6. března 2023

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme vám navštívit náš web. Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.