Accueil » ZPRÁVY » Virální výzva: Kde je jablko, které se liší od ostatních? Pouze 5 % z nich prošlo

Virální výzva: Kde je jablko, které se liší od ostatních? Pouze 5 % z nich prošlo

Obsah

Stránka virové výzvy mají tendenci sociální sítě. V minulých dnech vizuální výzva ve kterém musíte do 5 sekund najít jediné jablko, které se liší od ostatních na obrázku.. K tomu musíte zbystřit zrak, abyste viděli každý detail ilustrace.

Stránka virové výzvy jsou na internetu stále populárnější. Tisíce uživatelů se zajímají o tyto virové… vizuální hádanky soutěžit s přáteli a rodinou. Kromě toho existují uživatelé, kteří se chtějí jednoduše otestovat a procvičit svou vizuální a mentální zdatnost.

Tyto stránky kognitivní hry mají různá témata. V některých úkolech musíte najít předmět, zvíře nebo jednoduše zjistit, zda je na ilustraci chyba nebo něco jiného. Liší se také obtížností, s jakou jsou navrženy.

V rámci virové výzvy, musíte zjistit, kde se na obrázku skrývá ovoce, které je intenzivně vyhledáváno.. Naprostá většina lidí považovala tento úkol za snadný, ale jen málokdo uspěl.

Rozhodující roli při určování obtížnosti bude hrát čas. V tomto případě bylo zjištěno, že vizuální úkol musí být vyřešen za pouhých 5 sekund.To způsobilo potíže mnoha uživatelům, kteří stále nechápou, proč ji neviděli dříve. Jste připraveni?

Obrázek výzvy

Tato stránka vizuální záhada je umět najít místo, kde se na obrázku skrývá jedno charakteristické ovoce. Na první pohled vidíte, že zelených jablek je mnoho, ale jedno z nich má vlastnost, která ho činí jedinečným.

Abyste ovoce našli, musíte být vnímaví a naplno využívat své vizuální a mentální schopnosti. Je důležité se podívat na každý detail obrázku, který navrhl Genial.Guru, abyste se nedostali do pasti. optický klamcož vedlo k tomu, že mnoho uživatelů ztratilo čas potřebný k nalezení. hlavní cíl.

Řešení výzvy

Podařilo se vám najít jablko, které je ukryto na obrázku, a bylo to snadné? Pokud se nacházíte v této části článku, chcete vědět, zda se vám skutečně podařilo vyřešit virovou výzvu správným způsobem.

Pokud jste našli jablko, které se liší od ostatních jablek ukrytých na obrázku, gratulujeme vám! Tato virální hádanka byla dobrým testem pro uživatele sociálních médií. Ve skutečnosti, 95 % lidí tuto výzvu nedokázalo překonat v časovém limitu.

A konečně, pokud jste nenašli hlavní cíl, nenechte se odradit. Na obrázku níže vidíte, kde se nacházel. V budoucnu se objeví nové virové výzvy, ve kterých se budete moci pomstít a otestovat své kognitivní schopnosti.

Na tomto obrázku můžete zjistit, které jablko se v této virové výzvě liší (obrázek Genial.Guru).

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.