Accueil » ZPRÁVY » Virální výzva pro „expertní“ detektivy: dokážete v rekordním čase najít vraha na fotografii?

Virální výzva pro „expertní“ detektivy: dokážete v rekordním čase najít vraha na fotografii?

Myšlenkové hry si na sociálních sítích našly své významné místo a staly se trendem, který má stále více příznivců. Nový Virová výzva přichází vyzkoušet odborné hráče ve velmi zvláštním policejním případu. Podívejte se na obrázek a najděte skrytý zločin.

Tento nový virová výzva je určena zejména uživatelům internetu, kteří jsou velmi zvyklí hledat stopy na fotografiích, odhalovat důkazy a riskovat hypotézy, aby dospěli k řešení. Stejně jako u všech podobných výzev je nezbytné zdokonalit své vizuální dovednosti.

Najít vraha ukrytého v ilustraci v rekordním čase vyžaduje maximální ostrost zraku. Pro vítězství v soutěži je především důležité vyhnout se rušivým vlivům okolí.

Jste připraveni uspět? Heslo Skrytý vrah má časový limit, který je velmi těžké překonat: 5 sekund. Pouze 3 % uživatelů sociálních médií se podaří najít řešení dříve, než hodiny odbijí „…“.game over“.

Obrázek nové virové výzvy pro odborníky.

Jako vždy v tomto typu virové výzvyNejdůležitější je pozorovat, prohlížet a analyzovat každý detail, který tvoří ilustraci.

Hráči se musí podívat na každý předmět, osobu a pohybující se část obrázku. I ta nejmenší stopa může pomoci najít vraha.

Jedním z vodítek, které můžeme předvídat před poskytnutím řešení, je to, že ačkoli to tak nevypadá, zločinec se zdá být velmi blízký oběti a policistovi, který má kontroverzní případ na starosti.

Pokud jste si nevybrousili své vizuální dovednosti a nesoustředili se na ilustraci, propásnete příležitost vyřešit tuto virální výzvu, kterou se v daném čase podařilo vyřešit jen málokomu. Nemá smysl provádět více než jeden pokus.

V této části poznávacího úkolu byste již měli vědět, kde se na obrázku skrývá vrah. Podívejte se pozorně a my vám níže poskytneme správnou odpověď.

Řešení virové výzvy.

Řešení virové výzvy.

A konečně, každá taková virová výzva je cvičením, které testuje kognitivní schopnosti při plnění úkolu.

Všechny činnosti, které v každodenním životě vykonáváme, vyžadují využití funkcí našeho mozku, které zahrnují miliony nervových spojení v mozkových lalocích, jež se zapojují do našeho prostředí a zpracovávají informace prostřednictvím různých kanálů.

Mnozí odborníci doporučují vyzkoušet si tyto zábavné hry, které jsou na sociálních sítích v kurzu a díky nimž mnoho lidí ztratí trpělivost.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.