Accueil » ZPRÁVY » Vizuální test: najděte hudební notu ztracenou v prostoru

Vizuální test: najděte hudební notu ztracenou v prostoru

Obsah

Opět pro vás máme novou vizuální výzvu, která vám pomůže procvičit všechny vaše mentální schopnosti a soustředění.

Tentokrát tu máme ilustraci od výrobce hraček TOMY . Tento krásný obrázek nás přenese do světa fantazie, kde vidíme mnoho Rizmosů přeměněných na koule, které cestují k Zemi vysokou rychlostí .

Znalci hraček však dobře vědí, že obvykle vydávají zvuky a hudbu, takže dnes musíme na obrázku hledat hudební notu. dokážete to? Máte 15 vteřin na to, abyste ji našli a ukázali, že jste génius vizuálních výzev.

Najděte notu na obrázku

Ti chytří už na to přišli. Ostatní však budou potřebovat malou nápovědu: nota, kterou hledáme, je oktáva, tj. nota se závorkou, a je zbarvena žlutě. Najděte ji za dalších 10 sekund! Řešení si můžete prohlédnout posunutím dolů.

Řešení

Dnešní vizuální výzva jistě vyžadovala hodně postřehu a určité hudební znalosti. Všimněte si prosím, že hledaná bankovka byla vmíchána do hvězdiček na pravé straně obrázku a je žlutá.

To je pro dnešek vše, ale necháme vám tu ještě několik vizuálních výzev, abyste si mohli procvičovat, určitě se vám budou líbit. Vyzvěte své přátele a udělejte si z tohoto zábavného a zdravého zážitku mnohem větší zážitek.

 

 

Související příspěvek

Photo of author
O autorze, Natalie