Accueil » ZPRÁVY » Vizuální úkol: najděte včelu, která se na obrázku liší od ostatních.

Vizuální úkol: najděte včelu, která se na obrázku liší od ostatních.

Opět tu máme vizuální výzvu, která vám pomůže zlepšit koncentraci, budete se muset dokonale připravit, protože tato příležitost nebude snadná a budete potřebovat praxi.

Opět tu máme ilustraci od Maďara Dudolfa, který na pozadí květin umístil hrající si a žijící včely. Pokud budeme dávat pozor, zjistíme, že mají různé vzory: čáry, skvrny, klikatky atd. Všechny však mají stejnou včelu, až na jednu, která se od ostatních liší. Odvážíte se ji najít? Dáme vám 20 sekund na vyzkoušení. Posuňte se dolů a prohlédněte si celý obrázek.

Najděte včelu s jiným vzorem než ostatní.

Některým lidem to trvalo méně než 20 sekund, ale pro nás ostatní je tu malá nápověda: včela, kterou hledáme, nemá skvrny… můžete si udělat představu.

Dáme vám 15 sekund navíc, abyste se tam dostali. Pokud se rozhodnete podívat na řešení tohoto problému, můžete se posunout dolů a prohlédnout si odpověď v obrázcích.

Řešení: která včela má jedinečný vzor

Myslíte si, že máte správnou odpověď? Řekli jsme vám, že včela, která se liší od ostatních, je poměrně blízko středu, mezi třemi květy (oranžovým, růžovým a červeným) a její vzor je čára a klikatka pod ní.

Vybrali jste si tento, nebo jste si mysleli, že je to jiný? Nebojte se a věnujte mu čas.

To je pro dnešek vše, ale nezapomeňte, že můžete pokračovat ve zkoušení našich vizuálních výzev a hádanek, jsme si jisti, že se vám budou líbit. Podělte se s přáteli a my se na vás budeme těšit v příštím .

Související příspěvek

Photo of author
O autorze, Natalie