Accueil » Zvířata » Vše, co byste měli vědět, než vezmete psa na pláž

Vše, co byste měli vědět, než vezmete psa na pláž

Prázdniny jsou tady a psi jsou protagonisté. Ti, kteří je berou s sebou do turistických destinací, s nimi sdílejí většinu svého času. Přesto, určitá bezpečnostní opatření jsou nezbytné, pokud jdeme na pláž.

Především nezapomeňte, že na většinu pláží je vstup s domácími mazlíčky zakázán. Za druhé, pokud se s nimi chystáte na procházku do moře nebo na písek, udělejte to brzy ráno nebo pozdě večer.

Protože je písek velmi horký a spalující, mohou se popálit a zranit. Proto stejně jako si chráníte nohy, chraňte i tlapky. vašeho psa nebo vaše domácího mazlíčka.

Pozor na moře

Buďte opatrní, pokud jde o zvířata, zejména pokud máte zlatý retrívr nebo labrador. Vaše zvíře se může zabořit do písku a nebude schopno se z něj samo dostat.

Vezměte si preventivní opatření používat postroje nebo vodítka rozšiřitelný které umožňují zvířeti vstupovat do vody, plavat, bavit se, ale vždy být v bezpečí.

Zdroj: Capture Instagram

Když jste si jisti, že zvíře reaguje na vaše povely, zejména když ho vyzvete, aby šel ven, můžete mu nabídnout luxusní hru. volně a bez problémů.

Jaké problémy může způsobit slaná voda?

Může způsobit dráždivý zánět spojivek. Může dostat gastritidu z požití slané vody nebo mít průjem. Mějte na paměti, abyste svého mazlíčka vždy opláchli ve sprše, protože slanost může poškodit i jeho kůži.

Další otázka důležité je výkal. Vždy s sebou noste sáček na výkaly. jejich výkaly. Pokud tedy váš pes kálí do písku, všichni kolem vás to nebudou muset snášet. Proto seberte jeho exkrementy a vyhoďte je do koše.

Zdroj: Capture Instagram

Na jeho kůži lze identifikovat úpal. Pokud si vezmete kousek kůže u ramene nebo na spodní části krku a udělat záhyb, je možné zjistit, zda je hydratovaná, nebo ne. Pokud má zvíře kůži hydratované, ten druhý najde rychle Pokud má kůže nedostatek vody, trvá o něco déle, než se vrátí do normální polohy.

Příznaky se projevují také na nose a dásních. Pokud jsou suché a zvíře není aktivní jako obvykle, může se jednat o úpal. V takovém případě může přikrytí zvířat ručníky nebo použití ledové vody situaci ještě zhoršit.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.