Accueil » Zvířata » Vychovala kočku v domnění, že je to kočka, ačkoli to bylo jiné zvíře.

Vychovala kočku v domnění, že je to kočka, ačkoli to bylo jiné zvíře.

Vychoval kočku v domnění, že je to kočka, zatímco ve skutečnosti to bylo jiné zvíře.

Florencia Lobo by si nikdy nepomyslela, že kočka, kterou zachránila, vychovala a spala s ní v posteli, byla ve skutečnosti rozkošná divoká puma. Mladá Argentinka mu zachránila život. Také poté, co s ním žila dva měsíce. Musela ho však opustit.

Objev:

V polovině září byla Florencia se svým bratrem na rybách poblíž Santa Rosa de Leales; v provincii Tucumán (severozápadní Argentina), kde žije.

Najednou začala slyšet řadu zvuků, a tak začala pátrat, odkud přicházejí. Našla malou jeskyni a v ní dvě mladé kočky obklopující mrtvé tělo. Zdálo se, že ta druhá byla matkou zvířat.

Přečtěte si více
Zde je 5 tajemství, která zajistí delší život vašeho domácího mazlíčka

Florencia se rozhodla vzít kočky z jeskyně a přivést je domů. Pojmenovala je Dani a Tito a začala je chovat jako domácí mazlíčky.

„Dani, která byla samička, brzy zemřela. Tito, samec, se stal jejím věrným společníkem.. Florencia také uvedla, že kocour byl aktivnější a hravější než ostatní kočky, které znala.

Dva měsíce poté, co s ním žila, Tito upadl a nemohl chodit. Vzala ho k veterináři. Veterinář jí řekl, že kočka pravděpodobně není takovým domácím mazlíčkem, za jakého ji považovala.

Poté kontaktoval odborníka, který potvrdil, že rozkošná kočka je ve skutečnosti puma jaguarundská.

Přečtěte si více
Babička se stará o toulavé kočky, její vnuk vyprskne smíchy, když jednu z nich uvidí

Myslela si, že vychovává kočku, ale bylo to jiné zvíře.Zdroj: Capture Instagram
Předání zvířete

Florencia poté zavolala místní nadaci, která zvíře převzala do péče a vrátila ho do jeho přirozeného prostředí.

„Chceme poděkovat lidem, kteří nám zvíře darovali. Chceme vyslat zprávu, že tato zvířata nejsou domácími mazlíčky. Nejsou to kočky a měly by být na svém místě,“ uvedla nadace na své oficiální stránce na Facebooku. Kromě toho uvedli, že puma je stará tři měsíce a měla prasklinu na jedné ze zadních nohou.

„I když se zdá být neškodná a ona se k němu přisála jako kočka, nemohl zůstat v domě, ve kterém byl. Doufejme, že jeho uzdravení bude rychlé a bude se moci vrátit na své místo,“ dodala organizace.

Mladá žena, která ho zachránila, pak řekla. že jí Tito chybí. Považovala ho totiž za svého domácího mazlíčka.

Přečtěte si více
5 tipů, jak naučit psa ulevit si mimo dům

„Mám pocit, že beze mě bude smutný. Také se bojím, že bude propuštěn a nebude vědět, jak se chovat, protože už je ochočený. Ale nemyslím si, že by ztratil svou divokou stránku. Doufám, že ho brzy navštívím,“ řekla.

Puma yaguarundi „je menší varovný druh“podle deníku Clarín. Vyskytuje se po celé Latinské Americe a její průměrná velikost je 33 centimetrů.

pic.twitter.com/lcd6dDwNVf

Přečtěte si
Jak poznám, že je můj pes šťastný? Odpověď odborníků

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 7. března 2023

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.