Accueil » Zvířata » Vyděšený pes vidí její život obrácený naruby díky lásce svých nových majitelů!

Vyděšený pes vidí její život obrácený naruby díky lásce svých nových majitelů!

Obsah

© Vyděšený pes vidí její život obrácený naruby díky lásce svých nových pánů!

Když si Suzanne a Dil chtěli adoptovat psa Ellie z útulku, dobrovolníci je od toho odradili… O pár dní později jsou však přesvědčeni, že udělali to nejlepší rozhodnutí svého života.

Minulý měsíc, Suzanne Perez a Dil Querido se proto vydal do útulku, aby si adoptoval psa. Tam potkali Ellie, psa „od narození opuštěného“, schouleného v rohu jejího kotce.

Strašidelné začátky

Zdálo se, že se pes obzvlášť bojí lidí. Proto vypadala jeho cesta k uzdravení složitá. Alespoň si to mysleli zaměstnanci útulku. „Jsi si jistý, že to chceš vzít?“ Celý život je sama a nikomu se nedívá do očí,“ řekli údajně mladému páru.

Přečtěte si Proč psi skáčou vzrušením, když vidí svého páníčka?

Suzanne a Dilovi to bylo jedno. Opravdu věděli, že si jeho důvěru nezískají přes noc, ale byli odhodlaní dát mu šanci. Dnes jsou přesvědčeni, že se rozhodli výborně.

„Opravdu nás překvapilo, jak rychle si na nás zvykla. Také jsme jí dali hodně lásky a ona je teď velmi šťastná,“ říká Suzanne Newsweek. I když nezapomíná na těžké začátky pejska v novém domově.
Vyděšený pes vidí její život obrácený naruby díky lásce svých nových majitelů!Zachyťte facebook

Pes se strašně bál!

„Pes se třásl strachy, když jsme ji vzali k sobě. Třásla se nám v náručí a ani se nám nepodívala do očí. Když jsme ji poprvé vyndali z auta, seděla na zemi a odmítala se pohnout.

Pár je šťastný, že má ukázat trpělivost. Suzanne a Dil nyní skutečně naplno využívají lásky svého rozkošného pejska, který sdílí jejich rodinu už více než měsíc, ve společnosti kočky.

Přečtěte si Nejstarší pes v útulku je konečně adoptovaný a poprvé spí s úsměvem

Život plný lásky

„Dnes nás Ellie šíleně miluje a chová se jako každý jiný pes a působí zkázu! Milujeme ji a opravdu si myslíme, že je požehnáním,“ uzavírá její majitel.

Tento příběh ukazuje neochvějnou lásku a zvláštní pouto, které lidé mají se svými psími společníky. A jde daleko za slova a obohacuje životy lidí v mnoha ohledech.

Opravdu, psi nejsou jen domácí mazlíčci. Jsou to věrní přátelé, důvěrníci a milovaní členové našich rodin. Ve světě plném příběhů lásky a loajality mezi lidmi a zvířaty, někdy i událostmi tak výjimečné a tak dojemné stane, že zanechají nesmazatelnou stopu v našich srdcích.

pic.twitter.com/SPN76P4mBz

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 19. listopadu 2023

Přečtěte si Jak si psi vybírají majitele? Pozor na tato znamení!

Pokud si chcete přečíst více podobných článků, doporučujeme podívat se do naší kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.