Accueil » Zvířata » Zachrání opuštěné kotě v zoufalé situaci a stanou se nerozlučnými.

Zachrání opuštěné kotě v zoufalé situaci a stanou se nerozlučnými.

Záchrana života opuštěného nebo zuboženého zvířete je dobrým příkladem k následování. Tento dobrý skutek jim může zajistit lepší budoucnost. Přesto tato zvířata potřebují bezpodmínečnou pozornost svých majitelů. A přesně to tato toulavá kočka dostala! Péče o domácího mazlíčka samozřejmě není tak snadná, jak se zdá. Jako tomu bylo v případě tohoto opuštěného kotěte, které bylo v kritickém stavu. Vžijte se do situace tohoto člověka a zjistěte, jak to dopadlo!

Koťátko: Její dřívější život plný utrpení!

Toto kotě nevedlo růžový život jako ostatní domácí mazlíčci! Zaprvé bylo zanedbávané a nikdy nemělo šanci mít náhradní rodinu. To však není jediný důvod, proč lze mít za to, že prožil komplikovaný život! Zdá se také, že tento chlupáč prošel kritickým obdobím svého zdraví.

Zdá se, že kotě velmi trpělo běžnou kočičí nemocí! Veterináři vysvětlili, že slabé místo bylo v dýchací zóně. Toto onemocnění se vyznačuje také bolestivou infekcí dýchacích cest. A vzhledem k nízké pravděpodobnosti přežití je možné, že přijde o život. Přesto se mu podařilo odolat a dostat se z této velké překážky!

Jaká opatření kočku zachránila?

Kočka potřebovala hlavně intenzivní lékařskou péči ke zmírnění jeho utrpení. Sdružení specializující se na péči o domácí zvířata bylo zdrojem jeho rozvoje! „Dobrovolníci z Little Wanderers NYC viděli, jakými těžkostmi tento malý kocourek prochází, a pomohli mu. Našli ho na Clay Avenue. Zde se s Claytonem setkali poprvé!

Po zdravotních zákrocích se kotě začalo uzdravovat. Také jeho teplota se opět ustálila a projevilo velkou chuť k jídlu. V důsledku všech těchto kroků Clayton se daří dobře zatím. Konečně vám můžeme sdělit dobré zprávy! Ale jaké další překvapení čekalo na tuto osmiměsíční holčičku? Opravdu, jeden hodný člověk si ho chtěl adoptovat. Mnohem více, než jsme si mysleli, se tomuto zvířeti zcela změní život!

Koťátko: Clayton si získal srdce svého majitele!

Toto kotě projevuje veškerou svou náklonnost člověku, který ji skutečně přijal a přijal! Takže můžeme pochopit, jak moc toto zvíře potřebuje pozornost. A skutečnost, že její současný majitel jí dává něhu, z ní dělá velmi zvláštního domácího mazlíčka. jeho štěstí !

Oba se připojí! Pro Claytona bylo mít matku jako skutečné požehnání. Tomuto osmiměsíčnímu kotěti se splnil i jeho nejtajnější sen. A i když se nedokázalo vyjádřit, jeho majitel cítí jeho emoce. Žijí tedy v harmonii a vytvářejí si silné pouto. Ať mají šťastný život!

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.