Accueil » Zvířata » Zachrání sloní mládě, stanou se nerozlučnými.

Zachrání sloní mládě, stanou se nerozlučnými.

Příliš mnoho případů, kdy divoká zvířata jsou odstraněny ze svého přirozeného prostředí. Počet zvířat ohrožených vyhynutím, jako jsou sloni, se zvyšuje.

Je velmi deprimující myslet na všechny ty lidi, kteří si myslí, že divoká příroda patří jim.

Naštěstí, mnoho útulků a domovů pro zachráněná zvířata. z různých okolností existují. Patří sem běžná zvířata, jako jsou kočky a psi, ale také tygři a sloni. V dnešní době je denně zachraňováno stále více zvířat, protože jsou ohrožena ve své přirozené podobě, a to především kvůli člověku.

Roxy Danckwerstová se stará o nemocná a osiřelá zvířata již 22 let. V současné době se stará o sloní mládě, které za ní chodí. Její náklonnost je taková, že spolu musí spát.

Moyo, což znamená „srdceje slůně nalezené v lese.

Video: Zachránila slůně, teď ji pronásledujeZdroj: Capture Instagram
Sloní mládě spí každou noc po jejím boku.

Jeho zachránce Roxy musel spát. vedle něj každou noc, dokud si nezískala jeho důvěru. Nyní jsou mladý slon a Roxy tak nerozluční, že ji všude následuje. Dokonce si lehne vedle ní na pohovku.

Toto rozkošné slůně ji nyní přijalo za svou matku. Ale až se uzdraví, bude se muset vrátit do svého přirozeného prostředí.

Video: Zachránila sloní mládě, teď za ní chodíZdroj: Capture Instagram

Mladý Moyo bude muset odejít a žít normální život ve volné přírodě. Tento okamžik bude jistě těžký pro něj i pro zachránce, ale je nezbytný.

Podívejte se na tyto dvě krásné duše společně a sledujte lásku slonice k Roxy v následujícím videu z pořadu. „Zázrační sirotci přírody z BBC.

Video: Zachránila slůně, teď za ní chodí pic.twitter.com/ZM36BG2doE

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 7. února 2023

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.