Accueil » Zvířata » Zaslechne z křoví srdceryvný výkřik, jeho pes pochopí a okamžitě zareaguje.

Zaslechne z křoví srdceryvný výkřik, jeho pes pochopí a okamžitě zareaguje.

Obsah

Slyší z křoví srdceryvný výkřik, jeho pes mu rozumí a okamžitě reaguje.

Tato domácí zvířata jsou skutečnými záchranáři a existuje mnoho příběhů o jejich odvaze. Pes Hurley je příkladem toho, že pitbulové mohou být také dobrými společníky. Schopnost psů projevovat oddanost svým majitelům je fascinující. Přečtěte si příběh v tomto článku!

Začátek incidentu

Staciein bratr byl venku se svým psem, pitbul-labradorem jménem Hurley. Během noci neměl jeho pejsek obojek, protože si spolu chtěli jen hrát. Skutečně skutečné porozumění mezi těmito dvěma dobrými přáteli bylo zřejmé.

Náhle se na stejném místě ozvaly výkřiky! Zdálo se však, že křik vychází z křoví. Bylo to varování, že dítě potřebuje co nejdříve pomoc. Toto náhlé vyrušení proto vytvořilo obavy v Hurley.

Přečtěte si více
Zde jsou 4 postoje, které je třeba mít, pokud váš pes zaneřádí vše ve vašem domě

Navzdory pokusům Stacieina bratra její pes utekl, aby zjistil, co se skutečně stalo. Tento chlapec si pak všiml, že jeho domácí mazlíček chytil nebezpečného hada. Zkontroloval, zda jeho chlupatá šelma je v bezpečí a že tento plaz mu nemůže ublížit.

Po této dlouhé frustraci Stacie zveřejnila mj: „Můj bratr viděl, jak Hurley chytil hada za hlavu a odhodil ho od chlapce. Pak si uvědomil, že ho zabil.. Jeho bratr zjistil, že jedovatý had je skutečně mrtvý. Tento příběh je pak sdílen na Facebooku!
Z křoví uslyší srdcervoucí výkřik, jeho pes pochopí a okamžitě zareaguje.Zdroj: Capture Instagram

Hurley: nebezpečné sousto

Chlapec se okamžitě vydal za matkou do auta. O několik okamžiků později museli opustit místo a nenašel příležitost podrobně popsat, co viděl! Skutečně, majitel psa se pak domnívá, že rychle zamířili do nemocnice.

Bohužel tento nebezpečný plaz pokousal jeho psa Hurleyho. Chlapec byl znepokojen a kontaktoval pohotovostního veterináře. Její zvíře krvácí a z tlamy mu vytéká bílá pěna.

Přečtěte si více
Babička se stará o toulavé kočky, její vnuk vyprskne smíchy, když jednu z nich uvidí

Veterinární lékař zjistil, že pes měl dvě kousnutí na rtu způsobené hadem. Lékař při prohlídce zvířete zjistil několik kousnutí. Dvě samostatná zranění, která byl odborník schopen analyzovat!

Hurley byl hospitalizován na veterinu a musel tam zůstat několik dní na léčení. Po pobytu u lékaře se tento pitbull-labrador začal zotavovat u své rodiny. Můžeme říci, že jeho zdravotní stav se po této hrozné události zlepšil.
Z křoví uslyší srdceryvný výkřik, jeho pes pochopí a okamžitě zareaguje.Zdroj: Capture Instagram

Druhá strana příběhu

Incident objevil Staciein bratr. Pes reagoval na chlapcův křik a zabránil hadovi, aby ho uštkl. Hurley byl pochválen a kvalifikován za svůj odvážný čin. Zachránil život.

Staciein bratr je rád, že se pes z incidentu dobře zotavil. Přejme jim vše nejlepší. Díky tomuto příběhu můžeme potvrdit, že tato čtyřnohá zvířata jsou skutečně nejlepšími přáteli člověka. Buďme svědky jejich odvahy chránit nás, jejich bezmezné věrnosti a jejich bezpodmínečnou náklonnost.

Přečíst
Tento hrdinský pes zachránil dvě děti z hořícího domu

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme vám navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.