Accueil » Zvířata » Zatoulaná kočka je zachráněna z ulice a rozhodne se pomáhat dalším kočkám v nouzi.

Zatoulaná kočka je zachráněna z ulice a rozhodne se pomáhat dalším kočkám v nouzi.

Tato zatoulaná kočka je zachráněna z ulice, rozhodne se pomoci ostatním kočkám v nouzi

Jmenuje se Polly, kočka opuštěná na ulici! Přestože je opuštěná, nadále projevuje náklonnost ke svým bližním. A můžeme říci, že je to upřímný projev podpory pro ostatní zvířata. Připomeňme, že i tato kočička právě dorazila do náhradního domova, kde vynikala svým mňoukáním! Naštěstí její nová rodina dokázala její trápení vyslyšet. Přečtěte si její srdcervoucí příběh!

Kočička: Polly toho zažila hodně!

Tato kočka byla nalezena osamocená u domu a nikdo nemohl zjistit, odkud pochází nebo jaká je její minulost. Nejlepší, co můžeme říct, je, že toto zvíře má opravdu potřebují pomoc protože nepřestává mňoukat. Majitel domu si ji vzal k sobě na Floridu. Kdo by ale čekal, že si rychle najde nové kamarády? Zdá se, že zvíře už se v novém prostředí cítí dobře!

Od svého příjezdu se Polly stala velmi aktivní a dělá projevuje náklonnost pro své bližní. Tato kočka také začíná projevovat náklonnost svým kočičím kolegům v domě. A protože je to pro ni nový svět, může být její silnou stránkou adaptace. Pro Saylor je však její přátelství s Polly stále nemyslitelné. Zůstává rezervovaný, protože si myslí, že nově příchozí vydává příliš mnoho energie.

Začátek jejich přátelství!

Pokud se Sailor neukáže emocionální gestaTen je stále velmi jemné zvíře. Tím spíš, že její minulost nebyla jednoduchým příběhem! Kočka se však nevzdává hledání nejlepšího přítele, se kterým by mohla sdílet příjemné chvíle. Proto věnovala veškerou svou pozornost podpoře své spolubydlící. Z její strany velmi roztomilé gesto!

Tato toulavá kočka je zachráněna z ulice, rozhodne se pomáhat ostatním kočkám v nouzi.Zdroj: Capture Instagram

Vypadá to jako neplánovaná schůzka ! Pro zpestření příběhu vám přiblížíme, kde začínali. Poté, co Sailor přivítali ve svém domově, uslyší její majitel mňoukání kočky. A tady je řeč o Polly, která je zvířetem překypujícím zvědavostí! Sailorin majitel se začal rozhlížet kolem sebe. Možná se neskrývala daleko od jejich domova! A skutečně, kočička byla nalezena na rohu jejich domu.

Kočička: Sailor a Polly se staly nejlepšími kamarádkami!

Postupem času se Sailor začne přátelit s Polly. Je jisté, že tato kočka má kolem sebe dobré vibrace! Její majitel si také všiml její pozitivní energie. Díky své výjimečné osobnosti si malá kočička rychle získala srdce svého člověka.

Také spolu prožívají hezké chvíle! Tito dva nejlepší přátelé spolu dokonale vycházejí a dokáží si spolu hrát. Allison, jejich majitelka, říká, že : „Dnes si Sailor našla nového kamaráda… a pomalu ukazuje svou „bláznivou“ stránku!“ Kočička přitahuje pozitivitu. Tak doufejme, že si ty dvě budou stále rozumět!

Pokud byste si chtěli přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naše Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.