Accueil » Zvířata » Zde je 10 věcí, které se u veterináře nedělají.

Zde je 10 věcí, které se u veterináře nedělají.

V tomto článku odhalujeme seznam věcí, které byste neměli dělat, když jdete k veterináři. Věci, které mnoho lidí zapomíná dělat, když jdou k veterináři.

10 věcí, které se u veterináře nedělají

1. Nebuďte nevděční. Pokud veterinář odvede skvělou práci, poděkujte mu. Váš postoj se projeví při dalších návštěvách, kdy vám daná klinika nebo veterinář sdělí podrobnosti o vás a vašem zvířeti.

2. Nežádejte, aby vaše zvíře eutanazii, protože se pro vás stalo přítěží. Je to špatná image a etika. Navíc je na rozhodnutí odborníka, zda vašeho mazlíčka eutanazuje, nebo ne.

Přečtěte si více
Měli byste psovi dávat vařené nebo syrové kosti? Zde je to, co doporučuje jeden odborník

3. Kromě toho, pokud je vaše zvíře obzvláště agresivní, sdělte to prosím recepčnímu při rezervaci schůzky.

4. Nenechávejte své domácí mazlíčky na pokoji. volně pohybovat po chodbě. Domácí zvířata musí být skutečně na vodítku. Nejedná se o společenský čas. Navíc ostatní zvířata mohou být agresivní, vystrašená nebo nemocná. Koneckonců, jedná se o zvířecí nemocnici.

5. Neptejte se veterináře na své zdraví. Je to proto, že veterinář není lékař a není vyškolen v oblasti humánní medicíny.

10 věcí, které se u veterináře nedělajíZdroj: Capture Instagram

6. Kromě toho, nevěřte svému teenagerovi úkol odvézt nemocného domácího mazlíčka k veterináři. Zvláště pokud neví, proč jste ho tam poslali. Je na majiteli zvířete, aby se vydal na cestu. Veterinář navíc potřebuje vaši přítomnost, aby s vámi mohl mluvit a mohl vaše zvíře řádně ošetřit.

Přečtěte si více
Toto štěně, staré jen několik týdnů, volá o pomoc

7. Pokud máte finanční starosti a váš domácí mazlíček je nemocný nebo měl nehodu. Buďte aktivní a uzavřete veterinární pojištění pro psy nebo kočky. To účinně pokryje vaše účty za veterinární ošetření až do výše 1 000 EUR.

8. Na druhou stranu nevstupujte do očkovacího programu naslepo. pro vaše zvíře. Zeptejte se svého veterinárního lékaře, které vakcíny jsou pro vaše zvíře nezbytné.

9. Neutrácejte všechny peníze za léky Neutrácejte všechny své peníze za drahé značkové léky. Existují generika, která jsou často stejně účinná. Své peníze byste však měli utratit právě za diagnostiku. Koneckonců, pokud nemůžete účinně diagnostikovat nemoc nebo stav, jak úspěšná asi bude léčba?

10. Nakonec nepokračujte se stejným veterinářem pokud se vám nelíbí. Existuje mnoho dobrých a velmi dobrých veterinářů. Podívejte se na ně na internetu a domluvte si schůzku.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Přečtěte si více
Vše o leonbergerovi, obřím, jemném psovi s majestátním vzhledem

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.