Accueil » Zvířata » Zde je 20 nejznámějších citátů proti týrání zvířat.

Zde je 20 nejznámějších citátů proti týrání zvířat.

Kruté zacházení se zvířaty zvířat je bohužel jedním z vážných problémů, kterým svět čelí, protože stále více těchto živých bytostí je týráno bezohlednými lidmi; ale co je opravdu znepokojujícíže to dělají sami majitelé.

Tento problém lze pozorovat v ulicíchV zoologických zahradách, domech, cirkusech a dokonce i v různých ekosystémech, které už nepatří živým bytostem, které je obývají.

Proto zde uvádíme některé zněkteré z nejlepších citátů o týrání zvířat které nás povzbuzují ke změně světa k lepšímu. Zveme vás, abyste se o ně podělili se svými přáteli a rodinou.

Nejinspirativnější citáty o týrání zvířat:

Sdílet tyto citáty o týrání zvířat je způsob, jak zvýšit povědomí o právech zvířat, protože mnohé z nich zdůrazňují krásu těchto živých bytostí a pomáhají nám. přemýšlet o této otázce.

1. Každý druh je mistrovské dílo, výtvor vytvořený pomocí (Edward O. Wilson). Vše živé je dokonalým stvořením.

2. Zdá se mi, že žádná pravda zřejmější než skutečnost, že zvířata jsou obdařena rozumem. a myslel jako člověk. Argumenty jsou v tomto případě tak zřejmé, že neuniknou ani tomu největšímu hlupákovi a ignorantovi (David Hume). Zvířata také uvažují a cítí.

Zdroj: Capture Instagram

3. Zvířata nenávidí a my máme být lepší než oni (Elvis Presley). Zvířata nás mohou mnohému naučit.

4. Když se podíváte do očí zachráněné zvířenelze se nezamilovat (Paul Shaffer). Zachráněné zvíře je naprosto vděčná bytost.

5. Ale jaké potěšení může kulturní člověk vidí zvíře probodnut loveckým kopím? (Marcus Tullius Cicero). Ulovit zvíře je čin naprostého zla.

6. Láska ke všem živým tvorům je nejušlechtilejší vlastností člověka (Charles Darwin). Člověk je ušlechtilý, když se naučí vážit si života zvířat.

7. Mercy je vždy stejný pocitAť už ji cítíte ke zvířeti, k člověku nebo k mouše (Lev Tolstoj). Soucit je vždy nutný.

8. Když se člověk smiluje nad všemi živými tvory, teprve pak bude ušlechtilý (Buddha). Dokud bude člověk krutý ke zvířatům, nemůže být nikdy skutečně velký.

9. Podle mého názoru není život jehněte o nic méně cenný než život člověka (Mahátma Gándhí). Každé zvíře si zaslouží klidný a plnohodnotný život.

10. Zvířecí oči mají schopnost mluvit velkým jazykem (Martin Buber). Pohled zvířete je tak čistý, že bychom ho měli napodobovat.

11. Nejlepší přítel psa je jiný pes (Anonym). Člověk by se neměl nazývat přítelem psa.

12. Všechny zvířata, s výjimkou člověka, vědí, že hlavní náplní života je užívat si ho: (Samuel Butler) Tvorové jsou tak výjimeční, že si umí užívat života.

13. Dokud bude člověk žít, nebude spravedlnost. stojí s nožem nebo zbraň a zničí toho, kdo je slabší než on (Isaac Bashevis Singer). Lidé rádi útočí na slabší, než jsou oni sami.

14. Když člověk zabije tygra, říká se tomu sport, když tygr zabije člověka, říká se tomu divokost. (Anonym) Člověk je nejracionálnější zvíře ze všech.

15. Život je život, ať už je to kočka, pes nebo člověk. Mezi kočkou a člověkem není žádný rozdíl. Myšlenka odlišnosti je lidská myšlenka ve prospěch člověka. (Sri Aurobindo) Všechny živé bytosti mají právo na život.

16. Člověk může posoudit pravou povahu bytosti člověka podle toho, jak se chová ke svým bližním.. (Paul McCartney). Tento muž je známý tím, jak se chová ke svým domácím mazlíčkům.

17. Pouze zvířata nebyla vyhnána z ráje. (Milan Kundera). Zvířata nejsou zvířata, ale lidé.

18. Žádné zvíře není tak krotké, aby se po svázání nedráždilo (Concepción Arenal). Pokud se zvířata ocitnou v nebezpečí, snaží se bránit za každou cenu.

19. Zvířata útočí, pokud se cítí ohrožena, je to jejich způsob, jak říct, nechte mě na pokoji.

20. Krutost je aspekt módy bez které se všichni obejdeme (McClanahan Street). Při týrání zvířat nejde o to být módní nebo mít tisíce sledujících na sociálních sítích, ale o čin naprostého zla.

Lidé mají svou spravedlnost, se mohou bránit, zvířata ne. Dejme jim hlas. Buďme jejich hlasem (TEKPOLIS.FR)

Jsou to bezmocné bytosti, které potřebují že za ně bojujeme.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.