Accueil » Zvířata » Zde je 5 důmyslných tipů, jak se zbavit zvířecích chlupů z koberce.

Zde je 5 důmyslných tipů, jak se zbavit zvířecích chlupů z koberce.

Zde je 5 důmyslných tipů, jak se zbavit zvířecích chlupů z koberce.

Majitelé zvířat víte, jak obtížné je udržet dům bez zvířecích chlupů. Protože ne všechny vysavače a kartáče mohou dosáhnout kvalitní čištěníTěchto devět tipů slibuje snadnější a účinnější odstranění všech chloupků.

Své čtyřnohé přátele milujeme, ale přidělávají nám spoustu práce v domácnosti. Pokud máte doma psa nebo kočku, víte, jak nepříjemné je neustále nacházet jejich chlupy na kobercích, pohovkách, polštářích a podobně. Proto je užitečné znát několik tipů. jak odstranit psí chlupy z koberců a jiných typů podlah. Přečtěte si našeho průvodce snadným odstraňováním kočičích chlupů z pohovek a jiných povrchů.

Zde je 5 důmyslných tipů, jak se zbavit zvířecích chlupů z koberce.

1. speciální vysavač na zvířecí chlupy

Protože tyto vysavače mají gumový kartáč, lépe přilnou k povrchu a díky antistatickému účinku přitahují vlasy. Proto dokonale odstraní všechny chloupky.

2. váleček na vlasy

Válečky na vlasy nebyly na trhu po mnoho let. NicméněJsou jednou z nejlepších možností čištění, protože mají velmi lehké lepidlo, které přitahuje vlasy. Jedinou nevýhodou je, že bývají drahé.

Zdroj: Capture Instagram
3. Lepicí role

Podobná možnost a levnější než předchozí je lepicí páska, buď papírová, nebo průhledná. Je ideální pro odstraňování chloupků, které uvíznou na těžko přístupných místech.

4. Houba (mokrá nebo suchá)

V závislosti na typu tkaniny chcete vyčistit, bude účinnější použít mokrou nebo suchou houbu. Nejlepším způsobem, jak to udělat, je vyzkoušet, který z nich je vhodnější.

5. Gumové koště

Stejně jako vysoušeče podlahtento typ koštěte je díky svému drsnému gumovému povrchu velmi účinný při zametání vlasů. Koberec jednoduše otřete (ujistěte se, že je čistý)a chloupky se přilepí několika tahy.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.