Accueil » Zvířata » Zde je 5 věcí, které psi dělají před smrtí

Zde je 5 věcí, které psi dělají před smrtí

Ačkoli to může být obtížné ztráta psa může býtJe důležité si uvědomit, že to je zákon života. Navíc, i když opustí tento pozemský svět, vždy budou mít v našich srdcích zvláštní místo.

Je však jasné, že bychom s nimi všichni rádi prožili ještě alespoň jednu chvíli. Nebo alespoň vědět, kdy zemřou, abychom jim mohli dopřát ty nejlepší poslední dny. A hlavně, abychom se mohli rozloučit. se psem naší služebné způsob.

Ačkoli je velmi obtížné předvídat, měli byste vědět, že psi se chovají určitým způsobem když jsou na pokraji smrti. To pro vás může být znamením. Níže vám tato znamení odhalíme.

1. Inkontinence

Vaše pes se neudrží, dokud se nedostane ven aby si ulevil. Ve skutečnosti to udělá kdekoli v domě v okamžiku, kdy to potřebuje. Je to proto, že se jeho svaly začínají uvolňovat. Díky tomu je pro něj velmi obtížné zadržet moč nebo dokonce stolici.

2. Ztratí koordinaci:

I když se to nestane ve všech případech, někteří psi mohou ztratit koordinaci. Pak budou neustále narážet do nábytku nebo stěn. Někdy je pro ně také velmi obtížné vstát z postele. Je to proto, že jejich nervový systém začne slábnout.

5 věcí, které psi dělají před smrtíZdroj: Capture Instagram
3. Skrytí

Ve volné přírodě, když se pes cítí velmi špatně a že mu hrozí smrt, stáhne se ze smečky. Je to proto, že nechce být problémem nebo nechce být viděn, že trpí. V tomto případě jste jeho smečkou vy. Proto když cítí, že mu hrozí smrt, odstěhuje se od vás. A proto se snaží být na co nejizolovanějších a nejskrytějších místech v domě.

4. Abnormální dýchání :

Dýchání Váš pes se také změní. Kromě toho může být mnohem neklidnější než obvykle nebo jeho nádech a výdech může být mnohem pomalejší. Někteří mohou mít dokonce bolesti na hrudi. Kromě toho budou tyto změny v dýchání pravděpodobně doprovázeny kašlem.

5. Ztráta chuti k jídlu

Všimněte si, že váš pes už nejí jako dřív. Postupně ztrácí chuť k jídlu a jí mnohem menší množství. Může dokonce přestat jíst úplně. Může to být způsobeno nemocí, která pustoší jeho tělo. Nebo to může být způsobeno úzkostí způsobenou pocitem, že bude daleko od lidí, které má nejraději: od svých majitelů.

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele. Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme navštívit naši stránku. Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.