Accueil » Zvířata » Zde je 6 nejkrásnějších bílých plemen psů

Zde je 6 nejkrásnějších bílých plemen psů

Než se dostaneme k jádru věci, mít domácího mazlíčka přináší rodině radost. Je to dáno jejich bezpodmínečnou náklonností ke svým majitelům. Věrní a velmi pozorní psi jsou známí jako nejlepší spojenci člověka. Kromě své dobroty jsou psi tak roztomilí, že někdy nedokážeme zadržet touhu pohladit je. Nebo spíše hladit je! V tomto článku vám také představíme 6 nejlepších bílých plemen psů, která existují. Vyberte si svého favorita!

Plemena psů: Samojed a bílý švýcarský ovčák

Mezi nejkrásnější bílá plemena psů patří samojed. Díky svému vznešenému vzhledu je u všech velmi oblíbený. A jeho krásná hustá bílá srst vám ho pomůže identifikovat! Díky jeho příjemnému chování se budete rozplývat ještě více. Tento pes také vyzařuje pozitivní energie a cení si vztahu se svým pánem. I když se nedokážou vyjadřovat tak jako my, měli byste vědět, že uvolňují silné emoce. Poznejte tedy svého samojeda blíže, protože si zaslouží vaši pozornost!

V Top 6 nejlepších bílých plemen psů najdete také bílého švýcarského ovčáka. Ten se podobá německému ovčákovi, ale jejich rozdíl se zastavuje na úrovni barvy. Tento pes má dokonalou tělesnou stavbu a výjimečnou inteligenci! Co se týče jeho chování, je velmi vázaný na svého pána. Jak vždy říkáme, je to nejlepší přítel člověka a plní příkazy svého spojence! Pokud si chcete pořídit hodného a mírného psa, bude tento ovčák vynikající volbou. Přesto vám doporučujeme, abyste si ho adoptovali v mladém věku.

Zde je 6 nejkrásnějších bílých plemen psůZdroj: Capture Instagram

Pyrenejské hory a Coton de Tulear!

Jak jeho jméno napovídá, Pyrenejské hory! Tento bílý pes je skutečný horolezec. Velmi energický, nestráví snadno svůj čas. dobré vibrace. Je robustní, váží téměř 60 kg a má vzhled skutečného obřího plyšového medvěda. Ten má také vynikající kvalitu. Díky jeho jemnému a láskyplnému chování ho nemusíte cvičit v centrech. A aby se necítil stresovaný, vyberte mu klidné prostředí. Mimo jiné i proto ho řadíme mezi dobrá psí plemena.

Coton de Tulear je jedním z těchto 6 bílých plemen psů. Tato sněhová koule je tak malá, ale má fascinující povahu. Pokud si ho chcete adoptovat, zvažte, zda mu nekoupíte nějaké hračky. Na druhou stranu nemá příliš rád pocit, že je ve vzduchu. prázdnoty a opuštění. Jak je vidět z fotografie, jeho dlouhé srsti musí být také dobře udržované. Kromě toho ho od velkých bílých psů odlišuje jeho přísný přístup. Pokud s nimi strávíte více času, uvidíte, že se s nimi dá žít!

Zde je 6 nejkrásnějších bílých plemen psůZdroj: Capture Instagram

Plemena psů: maltézský psík a west highland teriér!

Maltézský psík patří mezi plemena psů malých rozměrů. Jeho srst je vlnitá a je třeba ji každý měsíc upravovat. Tento typ je také poměrně společenský, velmi lpí na svém pánovi a je dobrý hlídač pro děti. Přesto potřebuje hodně prostoru, aby se jí dařilo!

Westie neboli west highland teriér, je to druh psa, který má velkou dynamiku. Nicméně mu neubližujte, protože se nevzdává se svou složitou povahou. Svou „off-white“ barvou vyniká v kategorii bílých psů svou originalitou!

Zde je 6 nejkrásnějších bílých plemen psůZdroj: Capture Instagram

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii. Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.