Accueil » Zvířata » Zde je důvod, proč byste měli jednat rychle, pokud zjistíte, že pes zírá do zdi.

Zde je důvod, proč byste měli jednat rychle, pokud zjistíte, že pes zírá do zdi.

Zde je důvod, proč byste měli rychle reagovat, pokud najdete psa zírajícího na zeď

Jak identifikujete každodenní změny chování vašeho psa? Existují různé způsoby, jak to zjistit. To byl případ tohoto opuštěného štěněte, přijatého do rohu útulku! Je třeba také poznamenat, že tento neobvyklý čin není pro našeho nejlepšího přítele normální. Zřejmě pochází z nějakého šoku nebo psychické poruchy z jeho minulosti. Pokud se to týká i vašeho pejska, je tento článek určen právě vám.

Pes: Podivné chování znepokojuje zaměstnance útulku

Tento malý toulavý pes byl předán do útulku aby mohl najít novou rodinu. Jeho chování se však nepodobá chování ostatních psů v útulku. Raději se totiž dívá na velkou zeď centra, aby si vybil energii. Toto gesto se zdá být zvláštní a vedlo odpovědnou osobu k jeho výkladu. Co se skutečně stalo?

Popravdě řečeno, je to jeho minulost, která ho stále trápí! Záchranný tým pro zvířata našel tohoto psa v rohu dálnice. Na první pohled je Marley frustrovaný a rezervovaný. Je však také zcela výjimečný. Nedokáže se však přizpůsobit kontaktu s lidmi. Podle organizace Paw my Gosh je tento pes obětí psychické poruchy, která ho vede k podivnému chování. Zažil nějakou špatné vzpomínky ?

Přečtěte si více
Tady je důvod, proč je čokoláda pro vašeho psa skutečným jedem, pozor!

Zde je důvod, proč musíte jednat rychle, pokud najdete psa, který zírá na zeďZdroj: Capture Instagram

Srdcervoucí příběh, na který jen tak nezapomene!

Přestože byl přijat do útulku, Marley nadále trpí den za dnem, když zírá do zdi! Jak již bylo zmíněno, tento pes skrývá svou bolest a raději je sám. Také nerad vidí lidi ve své blízkosti a je agresivní, pokud mu přijdou na pomoc. Jaké trauma tedy utrpěl? Vskutku, je to otázka ztráta matky a ten je toho přímým svědkem!

Zde je důvod, proč musíte jednat rychle, pokud najdete psa, který zírá na zeďZdroj: Capture Instagram

Můžeme si přiznat, že je to normální reakce, když ztratíte někoho blízkého. Jako tomu bylo v případě tohoto nebohého psa. Přesto je třeba utrpení zastavit. Pro tohoto psa je stále těžké se z tohoto šoku vzpamatovat. Marley však nikdy nebyl pro tým útulku přítěží. Naopak, dělají vše pro to, aby toto štěně našlo své štěstí. Díky veškeré péči, kterou mu věnovali, se tento nebohý pejsek zotavuje.

Pes: Jeho život skrývá velké překvapení

Díky péči, kterou mu poskytli, se Marley začíná přizpůsobovat ve svém dočasném prostředí. Tento pes se stal klidný a poslušný k personálu útulku. Ale to není všechno! Jeho příběh má také šťastný konec.

Tento malý pes konečně našel radost ze života se svým nový pán. Doufejme, že spolu budou dobře vycházet. Pokud si všimnete jakéhokoli podivného chování vašeho zvířete, poraďte se s odborníkem na péči o zvířata!

Přečtěte si více
Zde je seznam nejdražších psích plemen na světě

pic.twitter.com/xnin769zFS

– nelimar (@nelimar165) 1. března 2023

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme vám navštívit náš web. Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.