Accueil » Zvířata » Zde je jednoduchý a kouzelný trik, který vašeho psa okamžitě uklidní!

Zde je jednoduchý a kouzelný trik, který vašeho psa okamžitě uklidní!

Existuje mnoho vnějších i vnitřních faktorů, které mohou způsobit, že se pes vyděsí. Mezi zvuky motoru, zvuky jiných zvířat a mnoha dalšími jsou možnosti nekonečné. Naštěstí existuje jednoduchý a účinný způsob, jak ho rychle uklidnit. Zde je návod, jak postupovat!

Bandáž proti úzkosti: Nezbytná pro pohodu vašeho psa!

Mezi zařízení, která pomáhají ulevit psovi, patří bandáž proti úzkosti. Koncept je velmi jednoduchý, protože pouze chrání psa. určité části těla. jeho těla. Tento postup doporučuje mnoho veterinárních lékařů a dalších odborníků na psy.

Problémem této metody je samozřejmě rozeznat, které orgány obvázat. Není to však nemožné, i když jste v tomto postupu nováčkem! Nejprve však musíte mít vhodnou pásku. Nejlépe se doporučují ty, které se prodávají v lékárnách.

Někteří lidé se obávají reakce psa na obvaz. To je zcela normální, protože pes je vždy ve stavu vysoký stav úzkosti. V takovém případě není nic špatného na tom, když vám pomohou jiní lidé.

Na internetu najdete vše, co váš pes potřebuje. Totéž platí pro obchod se zvířaty ve vašem okolí. Na stránkách Kabát Thundershirtje například k dostání téměř všude. Tento doplněk může dokonale nahradit bandáž, která má psa zklidnit.

Jak postupovat?

Konečně jste se rozhodli postarat se o svého psa bez cizí pomoci? To je docela dobré řešení. Stále však potřebujete znát kroky, které je třeba podniknout. přiložení obvazu. Ale nebojte se, vše si podrobně popíšeme v následujících řádcích.

Části psa, které je třeba identifikovat, jsou hrudník, lopatky a břicho. Hrudník je přední část hrudníku psa. Pokud se jedná o člověka, mohla by odpovídat jeho trupu, ačkoli se nikdy nebudeme srovnávat se zvířaty.

První část obvazu psa pak začíná kolem hrudníku. Ujistěte se, že ji dobře zakryjete celou tuto část jeho těla. Poté se ujistěte, že páska dosahuje k lopatkám a poté k břichu.

Jakmile je to hotovo, stačí obvaz pěkně svázat uzlem. Kdykoli se pes necítí dobře, nasaďte mu na několik minut toto zařízení. asi 15 minut. Uvidíte, že se ihned poté bude cítit lépe.

Péče o psa je docela snadná!

Samozřejmě, že snaha o uklidnění psa je poměrně obtížná operace. Může to trvat několik dní, nebo dokonce mnohem déle! Účinnost výše uvedeného triku je dobře ověřená. Existují však také další metody které jsou poměrně zajímavé a nevyžadují příliš mnoho času.

Nejlepší způsob, jak trvale odstranit úzkost u psa, je aklimatizovat ho, dokud je ještě malý. Toho lze dosáhnout častým venčením a v místech, kde je velký hluk. Ze začátku je to velmi únavné, protože na všechno štěká. Ale nakonec se tato technika vyplatí.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.